چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰

هم باتجربه‌ترند هم قدرتمندتر

شانس بالاتر اولسان برای صعود به فینال

شانس بالاتر اولسان برای صعود به فینال

به گزارش ایران ورزشی آنلاین بازی حساس اولسان هیوندای- ویسل کوبه امروز از ساعت 13:30 در دوحه آغاز خواهد شد و همه پرسپولیسی‌ها و آنهایی که بی‌صبرانه منتظر معرفی فینالیست شرق هستند حتماً این بازی را تماشا خواهند کرد. شاید بهتر باشد به خاطر اهمیت و حساسیت این مسابقه تلویزیون این دیدار را زنده پخش کند اما فعلاً که در برنامه کنداکتور شبکه سه و شبکه ورزش چنین چیزی دیده نمی‌شود.

این بازی قرار بود در ورزشگاه الجنوب یعنی محل برگزاری فینال برگزار شود که به ورزشگاه جاسم بن حمد یا همان استادیوم خانگی السد تغییر پیدا کرد. از قرار معلوم نظافت صندلی‌ها و چسباندن اتیکت‌هایی که نشان می‌دهد تماشاگران در بازی فینال کجا باید بنشینند باعث این جابه‌جایی بوده اما برای پرسپولیس بد هم نشد چرا که حداقل اینکه تیم حریف به شرایط زمین این ورزشگاه عادت نخواهد کرد.
بازی اولسان و ویسل کوبه در شرایطی برگزار می‌شود که روی کاغذ می‌توان شانس بیشتری به نماینده قدرتمند کره جنوبی داد. آنها نایب قهرمان کی لیگ هستند و یک بار هم قهرمان لیگ قهرمانان شده‌اند و از گروهشان هم مقتدرانه صعود کرده‌اند و در مراحل حذفی هم شرایط خوبی داشتند. در نقطه مقابل ویسل کوبه برای اولین بار است که در لیگ قهرمانان حاضر می‌شود آن هم نه به خاطر قهرمانی یا نایب قهرمانی در جی لیگ بلکه به خاطر قهرمانی در جام امپراتوری ژاپن.
ویسل در گروهش دو باخت داشت و مقابل سامسونگ هم در حالی که 80 دقیقه یک بازیکن بیشتر داشت در نهایت در ضربات پنالتی برنده شد.از سوی دیگر خارجی‌های اولسان با ویسل کوبه قابل قیاس نیست بخصوص اگر اینیستای مصدوم به بازی امروز نرسد و تیم ژاپنی از این حیث ضعیف‌تر هم بشود.

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.