یکشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۹

نخستین گل مهرداد محمدی برای العربی

پایان طلسم اسب تک‌شاخ

پایان طلسم اسب تک‌شاخ

محمدی در حالی موفق شد نخستین گل خود پس از پیوستن به العربی قطر را بزند که در فصل گذشته لیگ برتر پرتغال هشت گل و پنج پاس گل در ۲۸ مسابقه به نام خود ثبت کرده بود.

نخستین گل مهرداد محمدی برای العربی

مهرداد محمدی بعد از درخشش در ترکیب دپورتیوو آوس و لیگ برتر پرتغال، می‌توانست به راحتی در این کشور بماند و فوتبال خود را در اروپا ادامه بدهد اما در نهایت به لیگ ستارگان قطر آمد و پیراهن العربی را پوشید تا جانشین مرتضی پورعلی‌گنجی در این تیم شود. محمدی که پیراهن شماره 7 العربی را انتخاب کرده، در لیگ ستارگان قطر سه بازی انجام داده اما گلی به ثمر نرسانده. به همین دلیل او مترصد فرصتی بود تا این طلسم را بشکند و نخستین گل خود را برای العربی بزند که در جام ستارگان این اتفاق رخ داد. در چارچوب مسابقات فصل جدید جام ستارگان قطر، تیم العربی که یکی از تیم‌های گروه B این رقابت‌ها است، در ورزشگاه عبدالله بن خلیفه و در حالی که مهرداد محمدی را در ترکیب داشت، با الاهلی، تیم صدرنشین لیگ ستارگان قطر دیدار کرد. الاهلی که برخلاف سه مسابقه اخیرش امید ابراهیمی را در ترکیب ابتدایی نداشت، در دقیقه ۱۸ روی ارسال کوتاه سباستین سوریا و ضربه حمدی الحرباوی دروازه خود را باز شده دید تا یاران محمدی پیش بیفتند. العربی در دقیقه ۲۰ گل دوم را روی سانتر چیپ حمدی الحرباوی و ضربه سر سوریا به ثمر رساند و در دقیقه ۳۴ هم پس از تعویض منطقه زمین توسط مهرداد محمدی، روی ارسال سوریا و ضربه سر الحرباوی به گل سوم دست یافت، اما خالد النعیمی در دقیقه ۳۷ یکی از گل‌های خورده الاهلی را جبران کرد.

محمدی که بعد از انجام سه بازی برای العربی در لیگ ستارگان قطر، انگیزه زیادی برای به ثمر رساندن نخستین گل خود با پیراهن تیم جدیدش داشت، در دقیقه ۵۴ پاس در عمق ابراهیم ناصر را پس از یک فرار سریع به محوطه جریمه الاهلی و شوت پای راست تبدیل به گل کرد. در به ثمر رسیدن این گل، سرعت مهرداد محمدی بیشتر از قبل به چشم آمد. او فراری انجام داد که می‌تواند تا چند روز به سوژه رسانه‌های قطری تبدیل شود. محمدی بعد از گل نیز شادی همیشگی خود را انجام داد، همان خوشحالی خاصی که توسط پرتغالی‌ها به اسب تک‌شاخ تشبیه شده بود. الاهلی که در دقیقه ۷۰ امید ابراهیمی را به‌عنوان بازیکن تعویضی در ترکیب داشت، در دقیقه ۷۸ گل پنجم را با ضربه چیپ ابراهیم ناصر دریافت کرد تا در نهایت یاران مهرداد محمدی به پیروزی پنج بر یک در نخستین بازی جام ستارگان قطر برسند. محمدی در حالی موفق شد نخستین گل خود پس از پیوستن به العربی قطر را بزند که در فصل گذشته لیگ برتر پرتغال هشت گل و پنج پاس گل در ۲۸ مسابقه به نام خود ثبت کرده بود.

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.