چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۰

تمجید بالحسین از ضربه ایستگاهی رضایی

می‌دانستم کاوه گل می‌زند!

می‌دانستم کاوه گل می‌زند!

کاوه رضایی اغلب در تمرینات نشان می‌دهد که چقدر خوب ضربه کاشته می‌زند و به همین خاطر می‌دانستیم که می‌تواند در چنین مسابقاتی از روی ضربه ایستگاهی گل بزند.

ایران ورزشی: کاوه رضایی با یک ضربه ایستگاهی زیبا در وقت‌های اضافه بازی شارلروا برابر پارتیزان توانست گل پیروزی تیمش را به ثمر رسانده و شارلروا را به مرحله بعدی پلی آف لیگ اروپا برساند.

حالا شارلروا و ستاره‌های ایرانی‌اش 180 دقیقه با حضور در لیگ اروپا فاصله دارند و با توجه به درخشش کاوه رضایی و علی قلی‌زاده  این تیم می‌تواند امیدوار به این اتفاق باشد. کریم بالحسین سرمربی فرانسوی شارلروا بعد از بازی و درباره ضربه ایستگاهی کاوه رضایی گفت: «می‌دانستم این توپ گل می‌شود. چون کاوه نشان داده بود هم انگیزه بالایی برای گلزنی دارد و هم روی این توپ‌ها متخصص است.»

بالحسین ضمن تشکر از کاوه رضایی به خاطر این ضربه ایستگاهی عالی گفت:«اصلاً از این ضربه تعجب نکردم. ما توانایی‌های ضربه زدن رضایی را کاملاً می‌شناسیم. او اغلب در تمرینات نشان می‌دهد که چقدر خوب ضربه کاشته می‌زند و به همین خاطر می‌دانستیم که می‌تواند در چنین مسابقاتی از روی ضربه ایستگاهی گل بزند و ما را به پیروزی برساند.» کاوه رضایی در پنج بازی آخرش برای شارلروا پنج گل به ثمر رسانده و یکی از ستاره‌های این فصل تیمش و لیگ بلژیک بوده است. او که با انتقالی قرضی از بروژ به شارلروا امده می‌تواند فصل بعد به تیمی بهتر در لیگی معتبرتر برود.

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.