یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

آقای گل ایرانی محبوب پرتغالی‌‌ها

هواداران ریوآوه خواهان ماندن طارمی

هواداران ریوآوه خواهان ماندن طارمی

مهدی طارمی یک فصل دیگر با ریوآوه قرارداد دارد اما این باشگاه به‌دنبال انتقال این مهاجم ایرانی است تا از فروش او به سود قابل توجهی دست پیدا کند. مهدی طارمی در زمان برنامه‌ریزی برای بازگشت به ایران متوجه این موضوع شد که هنوز مذاکرات باشگاه ریوآوه با تیم‌های خواهان او به پایان نرسیده و برای انتخاب تیم جدید خود باید کمی صبر کند.

ایران ورزشی: مهدی طارمی یک فصل دیگر با ریوآوه قرارداد دارد اما این باشگاه به‌دنبال انتقال این مهاجم ایرانی است تا از فروش او به سود قابل توجهی دست پیدا کند. مهدی طارمی در زمان برنامه‌ریزی برای بازگشت به ایران متوجه این موضوع شد که هنوز مذاکرات باشگاه ریوآوه با تیم‌های خواهان او به پایان نرسیده و برای انتخاب تیم جدید خود باید کمی صبر کند.

پورتو، بنفیکا و اسپورتینگ لیسبون در پرتغال جدی‌ترین تیم‌های خواهان طارمی هستند و باید دید چه سرنوشتی در انتظار مهاجم 28ساله تیم ملی خواهد بود. جالب اینکه با پررنگ شدن اخبار حضور مهدی طارمی در یکی از دو تیم بنفیکا و پورتو، تماشاگران ریوآوه در فضای مجازی با مراجعه به صفحه مدیران باشگاه خواستار حفظ مهاجم ایرانی تیم خود شدند، بخصوص که ریوآوه باید فصل آینده حضور در لیگ اروپا را تجربه کند و در این رقابت‌های حساس به میدان برود. تماشاگران ریوآوه به‌درستی می‌گویند این تیم برای تدوام درخشش خود در لیگ پرتغال و همچنین لیگ اروپا نیازمند مهدی طارمی است؛ مهاجمی که با به ثمر رساندن ۱۸ گل به‌طور مشترک با یکی از مهاجمان آقای گل این فصل بازی‌ها شد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.