پنج شنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۱

پرسپولیس با امید قهرمانی به دوحه رفت

لطفاً برای جام هم بلیت برگشت بگیرید

لطفاً برای جام هم بلیت برگشت بگیرید

به گزارش ایران ورزشی آنلاین پرسپولیس با هزار امید و آرزو به دوحه رفت. پرواز کاروان پرسپولیس به دوحه پرواز امید و آرزوی میلیون‌ها ایرانی بود که منتظرند ببینند تیم محبوب‌شان در فینال لیگ قهرمانان آسیا چه می‌کند. غیر از پرسپولیسی‌های متعصب که بیشتر از دو ماه است انتظار این بازی را می‌کشند البته اهالی فوتبال و بسیاری از فوتبال‌دوستان ایرانی هم دوست دارند تیمی از ایران بر قله فوتبال باشگاهی آسیا بایستد. مسابقاتی که در فرمت جدیدش سه بار پای جام ناکام مانده‌ایم؛ ذوب‌آهن، سپاهان و پرسپولیس.آخرین حسرت قهرمانی مال همین پرسپولیس است و فقط دو سال از آن می‌گذرد. حالا بازیکنانی از همان تیم 2018 در فینال 2020 حاضرند و می‌توانند خاطره تلخ ناکامی در آن فینال و باخت مقابل کاشیمای ژاپن را با پیروزی در فینال شنبه آینده پاک کنند و برگ زرینی به رزومه دوران فوتبال خود بیفزایند.

آنها به دوحه رفتند که خاطرات خوشی از آن دارند و می‌خواهند مأموریت نیمه‌تمام‌شان را در این شهر به پایان برسانند.پرسپولیسی‌ها در حالی راهی دوحه شدند که ساعت پروازشان مقارن شد با دیدار نیمه نهایی دو تیم شرقی و برخی از آنها با تلفن همراه و در هواپیما دیدار حساس و پرتنش اولسان هیوندای و ویسل کوبه را تماشا کردند اما همگی در صحبت‌های‌شان به این نکته اشاره داشتند که فرقی نمی‌کند کدام یک از این دو تیم حریف‌شان باشد و به نظر می‌رسد با یک استراتژی درست روی نقاط قوت خودشان تکیه کرده‌اند و ضمن آنالیز دقیق حریف فینال هیچ واهمه‌ای از رویارویی با این تیم ندارند.
 
هواداران پرسپولیس از این تیم  و تک تک اعضایش می خواهند برای بازگشت از قطر جام را هم همراه خود بیاورند چرا که فوتبال ایران و البته باشگاه پرسپولیس بشدت نیازمند این موفقیت بزرگ بین المللی است.

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.