پنج شنبه ۲۰ مرداد ۱۴۰۱

شماره 17 نان دلش را خورد

خوشبخت مثل مهدی شیری

خوشبخت مثل مهدی شیری

به گزارش ایران ورزشی آنلاین مهدی شیری یکی از بازیکنان پرسپولیس بود که دیروز برای بازی فینال لیگ قهرمانان به دوحه رفت. شیری زمستان سال 98 به پرسپولیس آمد و در نیم‌فصل دوم لیگ هجدهم نمایش‌های فوق‌العاده‌ای ارائه داد اما با وجود قهرمانی در لیگ برتر در لیگ قهرمانان 2019 عضوی از آن تیم ناکام بود که با اشتباهات عجیب داوری در سه بازی مرحله گروهی اصلاً مرحله حذفی را ندید. شیری مثل برخی از هم‌تیمی‌هایش فینال آسیا را ندیده بود و امسال هم تا مدتی قبل شانس دیدن یا حضور در فینال آسیا را نداشت اما خدا جواب ندای دل او را داد و حالا به نظر می‌رسد او یکی از بازیکنان اصلی تیم یحیی در بازی شنبه آینده باشد.

شیری قبل از بازی‌های حساس دوحه در مهرماه کرونا گرفت و مجبور شد در تهران بماند. کادر فنی پرسپولیس بدون شیری در حالی که مدافع راست دیگری هم جذب نکرده بود مجبور به استفاده از سیامک نعمتی در این پست شد که اتفاقاً سیامک نمایشی فوق‌العاده داشت و یکی از ارکان صعود تیمش لقب گرفت تا جایی که کمیته برگزاری بازی‌ها او را به عنوان یکی از مدافعان راست برتر مسابقات برگزید و سیامک هم در نظرسنجی هواداری اول شد.
با شروع فصل تازه لیگ برتر هم به نظر می‌رسید یحیی برای بازی فینال حضور سیامک در دفاع راست را آزمایش کند و شیری همچنان منتظر فرصتی برای بازگشت به ترکیب باشد اما همه چیز برای شماره 17 خوش‌اخلاق سرخ‌ها به گونه دیگری رقم خورد. نعمتی بازی اول فصل با سایپا را به خاطر تست مشکوک کرونا از دست داد و وقتی هم آماده بازی شد با صلاحدید کادر فنی به خط حمله رفت تا خلأ آل‌کثیر و امیری را در آن منطقه پر کند و در این پست آماده فینال آسیا شود.
به همین خاطر مهدی شیری در لیگ برتر و در هر چهار بازی تیمش فیکس بود و به نظر می‌رسد جای ثابتی در ترکیب تیمش برای فینال داشته باشد.
مهدی شیری نان خوش‌قلبی خودش را خورد و فیکس شد. او برای اولین بار فینال آسیا را تجربه خواهد کرد و یکی از بازیکنان خوشبخت این سال‌های پرسپولیس است که می‌تواند عضوی از این تیم پرافتخار باشد.

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.