شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۹

رسول کربکندی: اگر بعضی ها دوست دارند، بازی با پرسپولیس را 3-0 کنید!

رسول کربکندی: اگر بعضی ها دوست دارند، بازی با پرسپولیس را 3-0 کنید!

رسول کربکندی سخنگوی باشگاه ذوب‌ آهن اصفهان در خصوص شرایط این تیم و لغو شدن بازی با پرسپولیس صحبت کرد.

به گزارش ایران ورزشی، رسول کربکندی در خصوص ماجرای ابتلای قاسم حدادی‌ فر به کرونا و بازگشت او پیش از سفر ذوب‌ آهن به تهران برای انجام مسابقه پرسپولیس به فارس گفت:

روز سه ‌شنبه هفته گذشته ایفمارک اولین تست را از اعضای تیم ما گرفت که 5، 6 نفر از این بازیکنان نتیجه تست ‌شان مثبت شد و بقیه منفی بودند. حدادی‌ فر هم جزو آمار منفی تیم بود. با توجه به اینکه تیم باید روز شنبه بازی می‌ کرد، دوباره روز پنجشنبه تست دیگری از تیم گرفته شد که جواب آن عصر جمعه به دست ما رسید.

کربکندی ادامه داد:

بازیکنانی که مثبت شده بودند و بعداً منفی شدند تا اعلام نتیجه مرحله دوم به صورت جداگانه تمرین کردند. قاسم حدادی ‌فر هم  جزو این نفرات بود که در تمرینات گروهی نبودند. روز پنجشنبه دوباره یک تست دیگر گرفته شد، هنوز مشخص نبود که تست دوم منفی می ‌شود یا مثبت، تیم هم در آستانه سفر به تهران و منتظر جواب تست مرحله دوم بود. وقتی جواب مرحله دوم آمد حدادی ‌فر دوباره مثبت شد و بنابراین قبل از پرواز برگشت. او با تیم تمرین نکرده، بازیکنانی هم که مثبت بودند و در مرحله اول منفی شدند و بازیکنان مشکوک به صورت جداگانه تمرین کردند.

سخنگوی باشگاه ذوب ‌آهن در مورد اینکه بازیکنان مثبت شده باید دو بار تست منفی داشته باشند گفت:‌

تیم شنبه بازی داشت و زمانی هم که ما 18 مورد مثبت داشتیم سازمان لیگ بازی ما را لغو نکرد. بازیکنانی که پس از یک تست مثبت، منفی می ‌شوند تا اعلام نتیجه مرحله دوم تکلیف ‌شان را نمی ‌دانند. برای همین به صورت جداگانه تمرین کردند و با بقیه تیم نبودند. حرف ‌هایی که گفته می ‌شود تنها شایعات است.

کربکندی ادامه داد:

قبلا هم گفته بودیم ممکن است تست‌ های تیم ما منفی شود اما بازیکنان ما ناقل باشند و این مسأله برای پرسپولیس که باید در فینال لیگ قهرمانان آسیا بازی کند خطرناک است. ما ضرری که باید را مقابل شهر خودرو دادیم. هم برای خودمان و هم برای تیم پرسپولیس نگران بودیم اما 12 شب که بازیکنان دو تیم خواب بودند و تمام جلسات قبل از مسابقه هم برگزار شده بود بازی را لغو کردند. خودم هم نیمه ‌شب متوجه این مساله شدم و برایم عجیب بود.

عضو هیأت مدیره باشگاه ذوب ‌آهن در خصوص اینکه برخی معتقدند نتیجه این بازی باید 3-0 به سود پرسپولیس اعلام شود، گفت:

تیم ما تیر نخورده ندارد، حالا این تیر را هم بزنند! اگر بعضی دوست دارند که بازی 3-0 شود بازی را 3-0 کنند! 4 هفته داوران پدر تیم ما را در آوردند بعد کرونا به جان ‌مان افتاد و حالا هم اگر بعضی ‌ها دوست دارند بازی با پرسپولیس 3-0 شود این کار را انجام بدهند. ما هم نشسته ‌ایم تا چه اتفاقاتی در سازمان لیگ و فدراسیون می‌ افتد.

کربکندی تصریح کرد:

تمام تصمیمات بحث‌ برانگیز است. اگر قرار بود بازی برگزار نشود چرا گفتند تیم به تهران بیاید؟ با این وضعیت اقتصادی باشگاه ما هزینه سنگین کرد تا تیم با پرواز چارتر به تهران بیاید و هتل هم گرفتند اما بعد اعلام شد که بازی برگزار نمی ‌شود. با این اتفاقاتی که می ‌افتد به نظرم امسال برای تیم ما نقشه ‌ای وجود دارد. 4 هفته اشتباهات داوری، بعد کرونا، بعد این تصمیمات و بعد هم اظهار نظرهای غیرکارشناسانه، خودم هم از اتفاقاتی که می ‌افتد در عجبم.

کربکندی در مورد اینکه وضعیت ذوب‌ آهن برای بازی با استقلال چگونه است عنوان کرد‌:

تمرینات تیم بعد از یک روز استراحت امروز از سر گرفته می ‌شود. قرار است فردا هم تست دیگری از تیم گرفته شود و باید منتظر نتیجه آن باشیم و ببینیم کدام بازیکنان می‌ توانند بازی کنند. به طور معمول باید هر 10 روز یکبار تست بدهیم ولی به خاطر این اتفاقات در فاصله کمتر از 10 روز تست‌ گیری می‌ شود تا ببینند چه کسانی مثبت هستند و چه کسانی منفی می‌ شوند. ضمن اینکه یکی دو مصدوم هم داریم که کادرپزشکی تیم در تلاش است تا آنها به بازی روز جمعه برسند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.