سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

هیچوقت تجربه های خود با این بازیکنان را فراموش نمی کنم

زیدان: قبول دارم که فرصت چندانی در اختیار ایسکو قرار نداده ام؛ احترام زیادی برای آتالانتا قائل هستیم

زیدان: قبول دارم که فرصت چندانی در اختیار ایسکو قرار نداده ام؛ احترام زیادی برای آتالانتا قائل هستیم

زین الدین زیدان تیمش را آماده دیدار این هفته از رقابت های لالیگا مقابل اتلتیک بیلبائو می کند که چهارشنبه شب از ساعت 00:30 به وقت تهران در ورزشگاه آلفردو دی استفانو برگزار خواهد شد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از وب سایت رسمی باشگاه رئال مادرید، زیدان در صحبت های پیش از بازی راجع به خروج تیم از بحران گفت:

بالاخره، این اتفاق تنها زمانی رخ می دهد که با هم متحد باشیم و ما خیلی خوب با همه بازیکنان کار می کنیم. همه ما که اینجا هستیم به بازیکنان کمک می کنیم. تنها در این صورت است که نتیجه می گیریم. من قصد ندارم چیزی را ثابت کنم، و از هر لحظه حضورم در اینجا استفاده می کنم. بازیکنان فوق العاده ای دارم و هیچ کاری نیست که انجام نداده باشیم. هفته بسیار خوبی داشته ایم و باید همینطور ادامه دهیم. بازی ها سخت هستند و هیچ فرصتی برای استراحت نداریم و فقط باید همینطور ادامه دهیم.

قرعه آتالانتا در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا

می دانیم که آنها چه تیمی هستند و احترام زیادی به آنها قائل هستیم. این بازی در پایان ماه فوریه برگزار خواهد شد و برای ما بازی فردا مهم است چون فرصت بزرگ دیگری برای ما خواهد بود.

احتمال افت مجدد رئال مادرید

موافق نیستم. ما تنها سه امتیاز از دربی کسب کرده ایم اما می خواهیم نشان دهیم که تیم خوب کار می کند و به چیز دیگری فکر نمی کنیم. چیزی تغییر نکرده، ما هر روز تلاش می کنیم و می خواهیم به کار خود ادامه دهیم. ما چیزی را تغییر نخواهیم داد، و می دانیم که همیشه باید بهترین باشیم، اما باید حریفان را هم در نظر گرفت و گاهی اوقات سخت است که حریف را مدام در معرض خطر قرار دهید؛ اما ما خوب هستیم و می توانیم ثبات پیدا کنیم. برای ما چیزی عوض نشده است.

نیمکت نشینی مارسلو در 4 بازی اخیر

درست است که او کمتر بازی می کند، اما می دانیم که چه توانایی هایی دارد. این هم درست است که فرلاند مندی خیلی خوب بازی کرده است. مارسلو خوب تمرین می کند و باید به همین ترتیب ادامه دهد. قبول دارم که اخیراً فرصت چندانی نداشته اما این تقصیر او نیست، در آینده خواهیم دید که چه می شود.

احتمال جدایی ایسکو

ایسکو بازیکن مهمی برای تیم خواهد بود. درست است که خیلی بازی نکرده و من هم فرصتی در اختیارش قرار نداده ام تا نشان دهد که چه بازیکن خوبی است. برای بازیکنانم متأسفم و هیچوقت فراموش نمی کنم که چه چیزهایی را با آنها تجربه کرده ام. او باید سخت تلاش کند تا شانس دیگری به دست آورد اما چیزهایی که در رسانه ها گفته می شود را نمی توانم پاسخ دهم چون کنترلی روی آنها نداریم.

درگذشت ژرار هولیه

خبر ناراحت کننده ای بود و افراد فوتبالی زیادی را اخیراً از دست داده ایم. کمی او را می شناختم و می خواهم پیامی پر از عشق به خانواده اش بفرستم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.