چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

ادین ترزیچ: در تمام عمر خود طرفدار دورتموند بوده ام؛ بهترین ها را برای فاوره آرزو می کنم

ادین ترزیچ: در تمام عمر خود طرفدار دورتموند بوده ام؛ بهترین ها را برای فاوره آرزو می کنم

روز گذشته، لوسین فاوره پس از کسب نتایج ضعیف از سمت خود به عنوان سرمربی باشگاه دورتموند برکنار شد و ادین ترزیچ، دستیار او تا پایان فصل هدایت این تیم را بر عهده خواهد داشت.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از سایت رسمی باشگاه دورتموند، ادین ترزیچ، سرمربی موقت باشگاه دورتموند در اولین کنفرانس مطبوعاتی خود به عنوان سرمربی این تیم گفت:

قبل از هر چیز، می خواهم از لوسین فاوره و منفرد اشتفس تشکر کنم. حضور و کار کردن کنار آن ها خیلی لذت‌بخش بود و من بهترین ها را برای هر دوی آن ها آرزو می کنم.

درباره تقابل با سویا در لیگ قهرمانان اروپا:

از قرعه خود در لیگ قهرمانان اروپا خوشحال هستیم اما تا زمان بازی ما مقابل سویا، مسائل بسیار زیادی وجود دارد که باید به آن ها بپردازیم.  

ترزیچ ادامه داد:

در تمام عمر خود یکی از طرفداران دورتموند بوده ام. تفکرات من بر اساس هر آنچه که در گذشته و در این باشگاه رخ داده است، شکل گرفته است. شکست در بازی روز شنبه مقابل اشتوتگارت بسیار آزار دهنده بود اما ما باید از این اتفاق بگذریم. اخیرا موارد و نشانه های مثبت زیادی را نشان داده ایم و باید ایمان داشته باشیم تا بتوانیم مجددا در کنار هم قرار بگیریم و این را به دیگران نیز نشان دهیم

ترزیچ درباره مربیگری در دورتموند می گوید:

شرایط فوق العاده و باورنکردنی‌ای است. من 9 سال داشتم که برای اولین بار به ورزشگاه خانگی دورتموند آمدم. هیچوقت در رویاهای خود نیز فکر نمی کردم که در چنین جایگاهی قرار بگیرم. این که صبح از خواب بیدار شوید و به فوتبال زرد و سیاه فکر کنید، اتفاق بسیار خاص و ویژه‌ای است.  

ترزیچ افزود:

به عنوان یک مربی، شما باید نقش های خاصی را ایفا کنید. روز گذشته، من با بازیکنان صحبت کردم و برای من خیلی مهم است که تیم مسائلی را بیان کند که باید روی آن ها کار کرده تا بتوانیم پیشرفت کنیم

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.