یکشنبه ۱۶ بهمن ۱۴۰۱

واکنش مدافع سابق استقلال به تصادف عمدی

صادقی: دروغ است تقصیر خودم بود

صادقی: دروغ است تقصیر خودم بود
رضا حمیدی
رضا حمیدی

احتمالاً امیرحسین صادقی یک هفته تا 10 روز باید در بیمارستان بستری باشد و بعد از بررسی‌های دقیق‌تر راهی منزل شود

ایران ورزشی: از لحظه‌ای که خبر آمد امیرحسین صادقی بر اثر تصادف با موتورسیکلت به شدت آسیب دیده شایعات متعددی درباره این تصادف دهان به دهان شد. برخی می‌گفتند صادقی به خاطر انتشار یک استوری علیه پرسپولیسی‌ها به چنین وضعی دچار شده و عده‌ای عمدی او را زده‌اند و برخی هم گفتند که صادقی حین موتورسواری اقدام به حرکات نمایشی کرده‌ است. 
شدت جراحات وارده به اعضای بدن صادقی نیز به حدی بود که نگرانی‌ها درباره عمدی بودن تصادف و یا اینکه خود صادقی حرکات نمایشی انجام داده بیشتر شد تا اینکه امیرحسین بعد از اینکه اولین جراحی را با موفقیت پشت سرگذاشت توضیحاتی پیرامون این ماجرا داد. صادقی در گفت‌وگویی کوتاه با ایران ورزشی پیرامون این موضوعات توضیحاتی داد که جالب توجه است. پیشکسوت باشگاه استقلال در این باره می‌گوید: «از اینکه جویای حال من هستید ممنونم. واقعیت این است که بعد از این تصادف تلفنم لحظه‌ای ساکت نبود و بسیاری از دوستانم و استقلالی‌ها تماس می‌گرفتند و جویای حالم می‌شدند. از همه آنهایی که پیگیر حالم بودند ممنونم. واقعاً آنها برای من قوت قلب هستند. واقعاً در چنین شرایطی است که آدم دوستانش را می‌شناسد.»
 
 از صادقی درباره شایعاتی که مطرح شده پرسیدیم، بخصوص عمدی بودن این تصادف که او در حالی که به شدت تعجب کرده بود، گفت: «واقعاً برخی منتظرند یک اتفاق برای ما بیفتد و کلی داستان درست کنند. تصادف من هرگز عمدی نبود. خودم هم حین رانندگی اصلاً حرکات عجیب و غریبی نداشتم و فقط به خاطر یک حواس‌پرتی کوچک چنین تصادفی برایم به وجود آمد. خودتان می‌دانید که کوچکترین برخورد با موتور فاجعه‌بار است اما من شانس آوردم که مصدومیتم بیشتر از این نشد و خدا من را خیلی دوست داشت که دوباره می‌توانم زندگی کنم. متأسفانه برخی شایعه کردند که تصادف کار پرسپولیسی‌ها است. من فقط به این شایعه خندیدم. داستان آنقدر‌ها هم جنایی و عجیب و غریب نبود. درست است که من با پرسپولیسی‌ها کری دارم اما هرگز کار به این نقطه نمی‌رسد و همه چیز در فضای مجازی تمام می‌شود. مقصر اول و آخر این تصادف خودم بودم.» 
 
صادقی درباره اینکه ممکن است تعداد جراحی‌های انجام شده روی بدن او بیشتر شود نیز این توضیحات را داد: «پزشکان برای بهبود شرایط من خیلی تلاش کردند و من از آنها ممنونم. وضعیتم در دست بررسی است و باید یک جراحی دیگر نیز انجام دهم. احتمالاً امروز کبدم را جراحی می‌کنند تا اوضاعم بهتر شود. روز گذشته انگشت دستم پیوند خورد که پزشکان گفتند جراحی به خوبی انجام شده و باید استراحت کنم تا وضعیتم بهتر شود. امیدوارم جراحی بعدی هم به خوبی انجام شود و من بتوانم دوباره به جریان عادی زندگی برگردم.»
 
 احتمالاً امیرحسین صادقی یک هفته تا 10 روز باید در بیمارستان بستری باشد و بعد از بررسی‌های دقیق‌تر راهی منزل شود. صادقی جراحاتی از ناحیه سر داشت که خوشبختانه بعد از معالجه پزشکان مشخص شده که وضعیت او چندان حاد نیست اما به لحاظ پزشکی او نیاز به مداوای بیشتر دارد تا شرایطش کاملاً متعادل شود و بعد از آن اجازه بازگشت به منزل را پیدا کند.
کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.