شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۹

رسول کربکندی: از لغو بازی با استقلال بی اطلاعیم / هیچکس نگران ذوب آهن نیست

رسول کربکندی: از لغو بازی با استقلال بی اطلاعیم / هیچکس نگران ذوب آهن نیست

رسول کربکندی عنوان کرد تعدادی از مبتلایان ذوب آهن 2 هفته قرنطینه شان تمام شده و اگر تستشان منفی باشد به تمرینات گروهی اضافه خواهند شد

به گزارش ایران ورزشی ، رسول کربکندی در خصوص شایعاتی که پیرامون لغو دیدار مقابل استقلال مطرح شده به ایلنا گفت:

ما هیچ اطلاعی در این خصوص نداریم و هیچ نهاد رسمی صحبتی در این خصوص با ما نداشته است و مسائلی که در این خصوص مطرح شده را از رسانه ‌ها خوانده ‌ام و به نوعی بلاتکلیف هستیم و نمی‌ دانیم وضعیت‌ مان چگونه است و تا زمانی که اطلاع رسانی در این خصوص انجام نشود ما هم نمی ‌توانیم حرفی بزنیم.

کربکندی افزود:

ما در بازی با شهر خودرو 17 بازیکن کرونایی داشتیم ولی بازی انجام شد و در بازی با پرسپولیس تعداد به 8 نفر رسید و بازی را لغو کردند و این بازی هم شایعه لغو شدنش مطرح شده که اگر اینطور باشد فکر نمی‌ کنم نگران ذوب آهن باشند و به نظر می ‌آید نگران تیم‌ های دیگر هستند.

سخنگوی باشگاه ذوب آهن در مورد اینکه گفته می ‌شود استقلال به دلیل کم بازی کردن پرسپولیس پیش از دربی به دنبال لغو این بازی است تا شرایط نسبتاً مشابهی برای خودش ایجاد کند هم توضیح داد:

من در جریان این موارد نیستم و نمی ‌دانم قرار است چه اتفاقی بیافتد. بازی قبل که 140 میلیون هزینه کردیم و آمدیم تهران و دست خالی برگشتیم و این بازی هم مشخص نیست چه اتفاقی قرار است بیافتد.

کربکندی در مورد وضعیت کرونایی های تیم هم گفت:

امروز بازیکنان تست مجدد می ‌دهند تا وضعیت شان مشخص شود. تعدادی از مبتلایان تیم ما 2 هفته قرنطینه شان تمام شده و اگر تستشان منفی باشد به تمرینات گروهی اضافه خواهند شد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.