جمعه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

نامداری ادعای اسماعیلی را رد کرد

نامداری ادعای اسماعیلی را رد کرد

هوادار ثروتمند باشگاه استقلال ادعای هافبک این تیم را رد کرد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از فرهیختگان، طی روزهای گذشته صحبت درخصوص قرارداد فرشید اسماعیلی و پول خارج از قراردادی که او در زمان تمدید قراردادش با استقلال در دوره مدیرعامل وقت یعنی احمد سعادتمند دریافت کرده نقل محافل بوده و به دفعات در رسانه‌های مختلف درخصوص آن صحبت شده است، حال اینکه در آن زمان چه وعده و وعید‌هایی به هافبک شماره ۸ استقلال داده شده که در ادامه باعث شده است تا اختلاف‌ نظرهایی بین او و مددی ایجاد شود به‌طور واضح مشخص نیست. این اتفاق درگیری‌ های پنجشنبه گذشته را در سر تمرین رقم زد و باعث شد اسماعیلی در کامنتی ناپسند مسئولان استقلال را متهم به دروغگویی کند. درباره اینکه آیا واقعا پولی خارج از قرارداد و به‌عنوان هدیه وجود داشته یا خیر شاید هیچ‌کس به اندازه احمد سعادتمند و حتی مهدی نوروزی، مدیرعامل و مدیر اقتصادی سابق باشگاه استقلال نتوانند درخصوص آن شفاف‌سازی کرده و این ابهام را برطرف کنند.

نامداری در واکنش به این قضیه گفت:

این پول‌هایی که صحبت از آن است و می‌گویند در قالب هدیه پرداخت شده اصلا به این شکل نیست بلکه این پول‌ها در اختیار باشگاه استقلال بوده و معاونت وقت آن زمان استقلال یعنی آقای نوروزی آنها را پرداخت کرده است و من هم در جریان نبودم، پس اگر صحبتی شده و یا به بازیکنی این پول پرداخت شده است من در جریان نیستم، ضمن اینکه اگر قرار بود مبلغی به عنوان هدیه پرداخت شود به همه بازیکنان پرداخت می‌شد نه فقط به چند نفر. پس هدیه‌ای در کار نبود. این پول از طرف من در اختیار باشگاه و آقایان سعادتمند و نوروزی قرار گرفت و این دو نفر خودشان هزینه کردند. اگر پول خارج از قراردادی هم پرداخت شده با تصمیم باشگاه بوده و بنده هیچ دخالتی نداشتم.

او افزود:

با درخواست باشگاه قرار شد مبلغی را به باشگاه یکی دو ماهه بدهم تا مشکلات حل شود و بعدا با من تسویه کنند. تمام این پول‌ها در قالب چک و به صورت قرارداد در اختیار آقایان قرار گرفت.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.