شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۰

آتیلا حجازی: حضور حسینی کنار مظاهری یک امتیاز بزرگ برای استقلال است

آتیلا حجازی: حضور حسینی کنار مظاهری یک امتیاز بزرگ برای استقلال است

آتیلا حجازی در خصوص پیروزی اخیر استقلال برابر شهر خودرو مشهد و عملکرد رشید مظاهری صحبت کرد.

به گزارش ایران ورزشی، آتیلا حجازی مربی سابق تیم استقلال تهران در خصوص برتری آبی پوشان مقابل شهر خودرو مشهد به ایلنا گفت:

اول از همه باید بابت این برد به تمام بازیکنان و کادرفنی و اعضای تیم تبریک بگویم. استقلال تیم بزرگی است که همیشه شایسته پیروزی است و این نتیجه منجر به صدرنشینی آنها هم شد که موجب خوشحالی هواداران است.

حجازی ادامه داد:

عملکرد استقلال در این بازی شایستگی تمام بازیکنان را نشان داد. تیم شهر خودرو با هدایت مهدی رحمتی تلاش زیادی برای پیروزی داشت اما در نهایت نتیجه برای استقلال شد که مایه خوشحالی است.

فرزند مرحوم حجازی درباره اقدام رشید مظاهری برای این بازی بیان داشت:

از آقای مظاهری و تمام تیم تشکر می ‌کنم که با این اقدام زیبا به یاد پدرم بودند. مظاهری یک دروازه‌ بان آماده و طراز اول است که ضمن اقدام ماندگارش با عملکرد مناسب در این بازی شایستگی ‌اش را نشان داد.

حجازی ادامه داد:

مظاهری هم جزو خریدهای موفق امسال است که حضورش در چارچوب دروازه می‌تواند موجب دلگرمی  باشد. همچنین ما یک دروازه‌بان خوب دیگر هم داریم که برای ایشان هم آرزوی موفقیت دارم و حضور او در کنار مظاهری هم یک امتیاز بزرگ برای تیم است.

حجازی در خصوص صدرنشینی استقلال و انتقادات از محمود فکری گفت:

تیم در حال حاضر بالاتر از تمام مدعیان قرار دارد و این نشان می‌ دهد که برخی انتقادات از آقای فکری و کادرفنی منصفانه نیست. هواداران فهیم استقلال می ‌دانند که این تیم چه اندازه مشکلات را تحمل کرده است و مسلما صبور خواهند بود تا تیم به صورت کامل شکل بگیرد. استقلال هفته به هفته بهتر می ‌شود و مصدومیت ‌‌ها روی این روند تاثیرگذار بوده است.

مربی سابق استقلال درباره پیش بینی از آینده آبی پوشان هم گفت:

تیم با کادرفنی فعلی در مسیر درستی قرار دارد که صدرنشینی روی این مسأله صحه می ‌گذارد، هواداران در مورد فکری عجول نباشند. مسلما استقلال پتانسیل قهرمانی دارد و اگر نکاتی که مدنظر است رعایت شود می ‌توانند امسال به عنوان قهرمانی نیز دست پیدا کنند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.