جمعه ۲۶ شهریور ۱۴۰۰

عبدالله ویسی: کدام قرارداد؟ قرار بود پسر بهاروند را در تمرین خیبر ببینم

عبدالله ویسی: کدام قرارداد؟ قرار بود پسر بهاروند را در تمرین خیبر ببینم

عبدالله ویسی، سرمربی تیم خیبر خرم‌ آباد بیان کرد امیر قلعه‌نویی که به گل گهر رفت یک قیمت دارد من هم به این تیم بروم یک قیمت دارم، قیمت ژیان معلوم است، قیمت بنز هم معلوم است

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از فارس، عبدالله ویسی در خصوص انتخاب غیر منتظره تیم خیبر خرم آباد گفت:

دو سه پیشنهاد لیگ برتری و همچنین دو سه پیشنهاد لیگ یکی داشتم، قصد حضور در لیگ یک را نداشتم و پیشنهاد‌ات لیگ برتری را بررسی می‌کردم. با یکی‌ دو تیم لیگ برتری هم صحبت کردم اما به توافق نرسیدیم.

او ادامه داد:

پس از آن مسعود عبدی (مالک باشگاه خیبر خرم آباد) که یکی از دوستان بسیار نزدیک من است و سابقه خیلی خوبی هم در فوتبال دارد به من پیشنهاد داد. او در این تیم سرمایه‌گذاری کرده و از من خواست که در این تیم به او کمک کنم. دوستان مشترک زیادی هم داشتیم که با آنها مشورت کردم، این پیشنهاد را حدود 12-10 روز بررسی کردم و در نهایت آن را پذیرفتم و درواقع تسلیم دکتر عبدی شدم.

سرمربی تیم خیبر خرم آباد در خصوص شرایط و امکانات این تیم عنوان کرد:

واقعا در حد لیگ برتر امکانات دارند، همه مشغول کار و تلاش هستند تا خیبر با پشتوانه هواداران، سابقه و امکاناتی که دارد به لیگ برتر برسد. در لیگ برتر هم همه تیم‌ها مثل هم هستند و شرایط در نیم فصل دوم از نظر امکانات و مسائل مالی، مصدومیت و نقل و انتقالات بازیکنان باید به گونه‌ای باشد که تیم آسیب نبیند. ما هم تمام تلاشمان را می‌کنیم که این تیم لیگ برتری شود.

ویسی در خصوص کیفیت نفرات جذب شده در خیبر خرم‌آباد گفت:

این بازیکنان نسبت به لیگ یک خوب هستند اما اگر بخواهیم لیگ برتری شویم، دو سه بازیکن فیزیکی و خیلی خوب می‌خواهیم. به دنبال این هستیم که هرچه سریع‌تر با بازیکنان مدنظرمان صحبت و آنها را به تیم اضافه کنیم.

او در خصوص حضور پسر حیدر بهاروند در این تیم گفت: 

حسین بهاروند خودش فوتبالیست است. در صبای قم پسر وزیر کشور (نجار) در تیمم بود که او را خط زدم، با این که پسر بسیار خوبی بود و پدرش هم یکی از وزرای بسیار موفق کشورمان بود. مربیان قبلی جرات این کار را نداشتند اما من با خود او صحبت کردم و خودش هم پذیرفت. ضمن ارزشی که برای دکتر نجار قائل بودم. او فرد شایسته و لایقی هم بود اما پسرش را از تیم خط زدم چون توانایی بازی در لیگ برتر را نداشت

سرمربی خیبر خرم آباد گفت:

من این کار را انجام دادم، حالا پسر بهاروند که خودش فوتبالیست است و در تیم‌های مختلف بازی کرده، کاپیتان خیبر بوده و در گهر درود هم بازی کرده، صحبت‌هایی که مطرح می‌شود فرافکنی است. خوب نیست وقتی یک مربی جابجا می‌شود حرف‌های دیگری بزند. من 12 مدیرعامل عوض کردم و 12 مربی هم  جای من را گرفتند. با همه آنها هم رابطه خوبی دارم. صحیح نیست وقتی از تیمی بیرون می‌آییم در مورد آن صحبت‌ کنیم.

ویسی با اشاره به فوتبالیست‌هایی که تحت تاثیر نام پدرشان قرار گرفتند، گفت:

زمانی پسر علی پروین به خاطر پدرش ضربه خورد، پسر ناصر حجازی به خاطر پدرش ضربه خورد، پسر من هم به خاطر من ضربه خورد، حالا چون این بازیکن پسر حیدر بهاروند است می‌خواهند به او ضربه بزنند. پدرش گناه کرده که سرپرست فدراسیون فوتبال و رئیس سازمان لیگ است؟ آن زمان هم می‌گفتند پسر پروین است، یا پسر حجازی است.

او در مورد این که گفته می‌شود قرارداد حسین بهاروند بیشتر از سایر بازیکنان خیبر است، عنوان کرد

نه، اصلاً چنین چیزی نیست. او قرار بود که در تمرین  حاضر شود و من او را ببینم. اصلاً هنوز قراردادی نبسته است.

سرمربی تیم خیبر خرم‌ آباد در خصوص این که گفته می‌شود، قراردادش در این تیم 2 میلیارد و 300 میلیون تومان است، گفت:

اصلاً قرارداد من 10 میلیارد باشد، به کسی ارتباطی ندارد که این حرف‌ها را می‌زنند. کی‌روش که به کشور ما می‌آید یک قیمت دارد، امیر قلعه‌نویی که بهگل گهر  رفت یک قیمت دارد، من هم به مس رفسنجان بروم یک قیمت دارم. قیمت‌ها معلوم است. قیمت ژیان معلوم است، قیمت بنز هم معلوم است. صد سال دیگر من به گل گهر بروم، به اندازه امیر قلعه‌نویی به من پول نمی‌دهند، همین طور فرد دیگری اگر به جای من بیاید به اندازه من به او پول نمی‌دهند.

ویسی اضافه کرد

شاید آقای عبدی دوست دارد به من 10 میلیارد بدهد، اصلاً قرارداد من دو ساله و 20 میلیارد است! این کارها و این حرف‌ها زشت است. می‌خواهند ذهن مردم را نسبت به ما بد کنند و تمرکز تیم ما را به هم بزنند. تا هر زمانی که آقای عبدی بگوید در این تیم قرارداد دارم. همین امروز هم بگوید به خانه برو، می‌روم. او را دوست دارم، سال‌هاست که با هم رفیقیم و رفت و آمد خانوادگی داریم. از من کمک خواست و به کمک او آمدم. ضمن این که خوزستان و لرستان رابطه خیلی خوبی دارند و لر بودن من هم، من را غیرتی کرد و دلیلی شد که به این تیم بیایم.

او عنوان کرد:

دوست ندارم در مورد قراردادم صحبت کنم. در اروپا اگر از شخصی سؤال شود که قراردادت چقدر است می‌گوید این مسأله شخصی است. قرارداد من به زودی به فدراسیون می رود و معلوم می‌شود چقدر است. شاید من بخواهم با مالک باشگاه خیبر کار تجاری انجام بدهم. این‌ها مسائل شخصی است و زشت است که بخواهیم آن را مطرح کنیم

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.