سه شنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۱

رییس فراکسیون ورزش مجلس: چه دلیلی دارد نمایندگان در فینال آسیا حضور داشته باشند؟

رییس فراکسیون ورزش مجلس: چه دلیلی دارد نمایندگان در فینال آسیا حضور داشته باشند؟

محمد مهدی فروردین، رییس فراکسیون ورزش مجلس اعلام کرده اگر ثابت شود تخلفی در پرونده ویلموتس اتفاق افتاده، 8 نفری که امضای آن ها پای قرارداد بوده، هیچوقت به فوتبال نمی توانند ورود کنند.

به گزارش ایران ورزشی، محمد مهدی فروردین، رییس فراکسیون ورزش مجلس درخصوص شایعه حضور 12 نماینده مجلس در قطر به دانشجو گفت:

چنین موضوعی صحت ندارد و اصلا چه دلیلی دارد نمایندگان در فینال آسیا حضور داشته باشند؟! ما به عنوان خادم مردم وظیفه‌مان این است در مجلس حضور داشته باشیم. نمی‌دانم این شایعه از کجا آمده و کسی که این خبر کذب را نشر داده باید خودش پاسخگو باشد. ما می‌توانستیم از نظر حقوقی پیگیری کنیم اما قصد چنین کاری را نداریم.

فروردین در ادامه افزود:

فراکسیون در جهت حمایت از باشگاه‌هایی که قرار است در میادین بین‌المللی افتخار آفرینی کنند، نقش حمایتی خودش را دارد اما کسی در فراکسیون به دنبال تامین منافع شخصی نیست. هر روزی که لازم باشد، کنار مجموعه‌های ملی و باشگاهی هستیم نه به قیمت اینکه از سفرهای خارج از کشور آنها سوءاستفاده کنیم چراکه رسالت ما چیز دیگری است.

فروردین در پایان درخصوص مقصران پرونده ویلموتس افزود:

فیفا با این مساله موافق است که اگر ثابت شود تخلفی رخ داده، آن 8 نفری که امضایشان در قرارداد سرمربی سابق تیم ملی وجود دارد، هیچوقت به فوتبال ورود نکنند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.