چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹

بازگشت قوچان‌نژاد با دو گل

گوچی، همانی که می‌خواستیم

گوچی، همانی که می‌خواستیم

گوچی با این عملکرد نشان می‌دهد که در ۳۳ سالگی هم می‌توان روی توانایی‌هایش حساب باز کرد؛ درست مثل زمانی که در بازی‌های تیم ملی ایران می‌درخشید و گل‌های خاطره‌انگیزی می‌زد.

بازگشت قوچان‌نژاد با دو گل

در شرایطی که اخباری پیرامون انتقال رضا قوچان‌نژاد به تراکتورسازی و لیگ ایران شنیده می شد، مهاجم ایرانی تصمیم گرفت در هلند بماند و همچنان برای زووله بازی کند. بر همین اساس و در ادامه بازی‌های هفته سوم لیگ هلند، تیم زووله که رضا قوچان‌نژاد را برای سومین مسابقه پیاپی به‌عنوان مهاجم نوک در خط حمله داشت، در ورزشگاه مک‌دری پارک با اسپارتا روتردام رده پانزدهمی اسپارتا روتردام دیدار کرد. در شرایطی که نیمه اول با تساوی بدون گل رو به پایان بود، تیم زووله روی توپ ارسالی از کرنر سمت چپ زمین و ضربه سر یوتا ناکایاما نزدیک بود گلزنی کند که میکا پینتو، بازیکن پرتغالی اسپارتا روتردام روی خط دروازه با دست توپ را دفع کرد تا داور در این صحنه اعلام پنالتی و مدافع حریف را اخراج کند. رضا قوچان‌نژاد پس از دو هفته ناکامی در گلزنی، پنالتی زووله را در وقت‌های اضافه نیمه اول تبدیل به گل کرد تا تیمش با برتری یک بر صفر برابر اسپارتا روتردام به رختکن برود.

در حالی که یک دقیقه و ۲۰ ثانیه از شروع نیمه دوم گذشته بود، زووله روی توپ ارسالی از کرنر و رفت و برگشتی که به خاطر دفع ناقص مدافعان اسپارتا روتردام اتفاق افتاد، با ضربه پای راست و غیر تخصصی قوچان‌نژاد به گل دوم دست یافت. کلینت لیمانس با شوت روی پا گل سوم زووله را به ثمر رساند و ناکایاما، هافبک ملی‌پوش ژاپنی چهارمین گل یاران گوچی را در دقیقه ۷۱ با ضربه سر زد تا این تیم پس از یک شکست و یک مساوی، به نخستین پیروزی فصل با نتیجه چهار بر یک مقابل اسپارتا روتردام برسد و با چهار امتیاز موقتاً در رده هفتم جدول لیگ هلند قرار بگیرد. قوچان‌نژاد که حضور ۷۴ دقیقه‌ای مقابل اسپارتا روتردام داشت، نوار گل‌نزدن‌های خود را پاره کرد تا با این درخشش جایگاهش در ترکیب تیمش را هم محکم کند و امیدوار به گلزنی در هفته‌های آینده باشد. گوچی فوتبال ایران که سال گذشته در ۱۳ بازی هفت گل به ثمر رسانده و در این فصل هم دو گل در سه مسابقه به نام خود ثبت کرده است. او با این عملکرد نشان می‌دهد که در ۳۳ سالگی هم می‌توان روی توانایی‌هایش حساب باز کرد؛ درست مثل زمانی که در بازی‌های تیم ملی ایران می‌درخشید و گل‌های خاطره‌انگیزی می‌زد.

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.