دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹

درخشش خیره‌کننده سانتانا در سانتاکلارا

مغانلو در محاصره آقای گل

مغانلو در محاصره آقای گل

شهریار مغانلو با وجود تیاگو سانتانا کار سختی برای حضور در ترکیب اصلی سانتاکلارا خواهد داشت. شاید به همین سرعت و با توجه به عملکرد خیره‌کننده سانتانا فرصت بازی در ترکیب یازده نفره به مغانلو نرسد.

درخشش خیره‌کننده سانتانا در سانتاکلارا

 دو فصل قبل شهریار مغانلو در لیگ یک و ترکیب ملوان حضور داشت و موفق شد عنوان آقای گلی را به دست بیاورد. با پایان خدمت سریازبف این مهاجم بلندقامت به پیکان برگشت و در لیگ برتر نیز روزهای موفقی را رقم زد. او بعد از شیخ دیاباته عنوان دومین گلزن برتر لیگ نوزدهم را کسب کرد و در نهایت با انتقالی جالب سر از لیگ پرتغال در آورد تا پیراهن سانتاکلارا را بر تن کند. آن هم در شرایطی که پرسپولیس، تراکتورسازی و سپاهان را هم خواهان خود می‌دید. گفته می شود رقم انتقال مغانلو به سانتاکلارا حدود 170 هزار یورو است. یعنی پیکان این رقم را به ازای صدور رضایتنامه این مهاجم ارزشمند دریافت کرده تا بخشی از مشکلات مالی‌اش برطرف شود. مغانلو که در مصاحبه‌های خود همیشه از پرسپولیس به عنوان تیم محبوبش یاد کرده بود، چند روز قبل و بعد از صدور ویزا به پرتغال رسید و در مراسم معارفه‌ای که باشگاه ترتیب داد، شرکت کرد.

حالا شهریار مغانلو چند روزی است که در تمرینات سانتاکلارا حضور فعالی دارد اما فعلاً توسط دانیل راموس مورد استفاده قرار نگرفته. سانتاکلارا در هفته دوم رقابت‌های لیگ پرتغال میهمان اسپورتینگ براگا بود و موفق شد میزبان خود را با نتیجه یک بر صفر شکست بدهد. مغانلو که کارت بازی‌اش نیز صادر شده، در لیست هجده نفره سانتاکلارا قرار نگرفت و به نظر می‌رسد عدم هماهنگی با سایر بازیکنان دلیل اتخاذ این تصمیم از سوی دانیل راموس بوده است. سانتاکلارا این بازی را با تک گل تیاگو سانتانای برزیلی برد تا شش امتیازی شود و موقتاً در صدر جدول رده بندی قرار بگیرد. نکته جالب اما عملکرد سانتانا به عنوان مهاجم هدف سانتاکلارا بوده. این تیم هفته نخست با نتیجه دو بر صفر ماریتیمو را شکست داد که هر دو گل را این مهاجم برزیلی به ثمر رساند. تنها گل سانتاکلارا برابر براگا هم توسط سانتانا به ثمر رسید تا این مهاجم که چهارمین فصل حضورش در باشگاه را سپری می‌کند، با سه گل زده بهترین گلزن لیگ پرتغال لقب بگیرد.

شهریار مغانلو با وجود تیاگو سانتانا کار سختی برای حضور در ترکیب اصلی سانتاکلارا خواهد داشت. شاید به همین سرعت و با توجه به عملکرد خیره‌کننده سانتانا فرصت بازی در ترکیب یازده نفره به مغانلو نرسد اما امیدواریم به آینده و اینکه مهاجم 25 ساله و سابق پیکان را موفق ببینیم.

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.