جمعه ۸ اسفند ۱۳۹۹

کریم باقری: امیدواریم بتوانیم برای اولین بار قهرمان آسیا شویم

کریم باقری: امیدواریم بتوانیم برای اولین بار قهرمان آسیا شویم

کریم باقری، مربی تیم فوتبال پرسپولیس با تشریح وضعیت این تیم پیش از دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیا گفت که بازیکنانش برای قهرمانی مصمم هستند.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از تسنیم، کریم باقری، مربی تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیا و شرایط تیم گفت:

از زمانی که وارد کشور قطر شدیم، یک روز به دلیل آزمایش کرونا در قرنطینه بودیم و پس از آن تمرینات را شروع کردیم و تا به امروز، تمرینات خیلی خوب بوده است.

وی افزود:

انرژی و انگیزه بین بازیکنان خیلی خوب بوده و تمرینات خیلی خوبی را در این چند روز انجام دادند‌. خود بازیکنان می‌دانند که در چه شرایطی هستند، بازی فینال و تک بازی و باید تمام قدرت و انرژی‌شان را در این بازی نشان دهند. امیدوارم که در این یکی دو روزه باقیمانده، بتوانیم شرایط خوب‌مان را حفظ کنیم، انگیزه خوبی داشته باشیم و ان شاءالله دل مردم را شاد کنیم.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان کرد:

به جز وحید امیری، احسان پهلوان و مهدی مهدیخانی که در فینال حضور ندارند، بقیه بازیکنان در شرایط خوبی هستند، انگیزه خوبی دارند و همه مصمم هستند این بازی خیلی مهم را به خوبی پشت سر بگذاریم. این یک بازی مهم در آسیاست و در تاریخ ثبت خواهد شد. ما امیدواریم بتوانیم برای اولین بار قهرمان شویم که افتخاری برای باشگاه پرسپولیس و ایران است. ان شاءالله بتوانیم روز شنبه بازی خوبی داشته باشیم.

باقری در خصوص شناخت از تیم اولسان هیوندای گفت:

سه شب است قبل از شام آنالیز می‌کنیم و بازیکنان 30 دقیقه در جلسه حضور دارند که آنالیز را می‌‌بینند و شناخت خوبی پیدا کردند. اصل کار خود بازیکنان هستند که بتوانند تمام تلاش خودشان را در زمین بکنند تا سربلند بیرون بیایند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.