جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰

تیاگو سیلوا: تصمیم پیوستن به چلسی سخت نبود

تیاگو سیلوا: تصمیم پیوستن به چلسی سخت نبود

تیاگو سیلوا در 36 سالگی نیز هنوز از سطح خوبی برخوردار است و رهبر خط دفاعی چلسی است. مدافع برزیلی، می خواهد به همراه آبی های لندن نیز به افتخار برسد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از وب سایت رسمی باشگاه چلسی، تیاگو سیلوا درباره دوران خود در چلسی گفت:

من سعی می کنم هر جا که می روم اثری از خود به جا بگذارم. از ابتدای دوران بازی ام تا میلان و پاری سن ژرمن، هر جا که رفتم نشانی از خود به جا گذاشتم. این برنامه من است و روی آن تمرکز می کنم و بسیار از ناامید کردن افرادی که به من باور دارند، می ترسم. هدف من تمرکز روی حریفان است تا مقابل آن ها کمترین اشتباه را مرتکب شوم و به تیمم کمک کنم تا عملکرد خوبی داشته باشد. تصمیم برای پیوستن به چلسی سخت نبود. شما دارید درباره باشگاهی با تاریخ چلسی صحبت می کنید. چلسی تیم خوب و قابل احترامی است، کادر این تیم بسیار خوب است و ترکیب این تیم به قدری عالی است که به محض آمدن، نظرم را جلب کرد

سیلوا ادامه داد:

در میلان به قهرمانی سری آ و کوپا ایتالیا رسیدم. در پاری سن ژرمن تقریبا به همه جام های ممکن به غیر از لیگ قهرمانان اروپا رسیم و تا فینال این رقابت نیز رفتیم. با چلسی هدف من بدون شک قهرمانی در لیگ برتر انگلیس است. قهرمانی با چلسی، رویایی است که دوست دارم محقق شود و هیچ شکی وجود ندارد که ما به قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا و رقابت های دیگر نیز می اندیشیم. به نظرم چلسی فقط 11 بازیکن نیست. اینجا گروهی از 22 بازیکن است که همه کاری می کنند تا در تمام مسابقات تا جای ممکن پیش بروند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.