یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

کریستال پالاس 0-7 لیورپول؛ کلوپ عقاب های سلهرست پارک را پر پر کرد

کریستال پالاس 0-7 لیورپول؛ کلوپ عقاب های سلهرست پارک را پر پر کرد

لیورپول با یک بازی کاملاً برتر و با عملکردی کاملاً حساب شده موفق شد با هفت گل از سد میزبان خود کریستال پالاس عبور کند، تا مقتدرانه موقعیت خود در صدر جدول لیگ برتر انگلیس را تثبیت بخشد.

به گزارش ایران ورزشی،در روزی که محمد صلاح از ابتدا در ترکیب لیورپول حضور نداشت، تاکومی مینامینو عملکردی قابل قبول داشت و در پایان با یک بازی حساب شده و هماهنگ از کلیه بازیکنان تیم، لیورپول موفق به کسب یک برد پرگل شد تا به حرکت خود در صدر جدول لیگ برتر انگلیس ادامه دهد. روبرتو فیرمینو بریس کرد و محمد صلاح به عنوان یار تعویضی دیگر بازیکنی بود که بریس کرد تا قرمزها 31 امتیازی شوند و تفاضل گل خود را به طور قابل توجهی بهبود بخشند.

3/ سادیو مانه در داخل محوطه جریمه به تاکومی مینامینو پاس داد و این بازیکن ژاپنی با یک ضربه به توپ و سپس یک شوت در حضور دو بازیکن حریف موفق به گلزنی شد.

35/ سماجت بازیکنان لیورپول موجب شد سرانجام خط دفاعی کریستال پالاس اشتباه کند و پاس روبرتو فیرمینو به سادیو مانه توسط این مهاجم سنگالی به گل دوم تیمش تبدیل شد.

44/ ضد حمله سریع بازیکنان لیورپول با ارسال زیبای اندی رابرتسون همراه شد و توپ به روبرتو فیرمینو رسید و او با یک استپ و یک ضربه بغل پا گلزنی کرد.

52/ تغییر منطقه نبی کیتا، توپ را به الکساندر آرنولد رساند و او هم با یک پاس رو به عقب به کاپیتان هندرسون، این بازیکن را در موقعیت شوت قرار داد تا گل چهارم قرمزها به زیبایی به ثمر رسد.

68/ پاس محمد صلاح به روبرتو فیرمینو رسید و او توپ را از بالای سر دروازه بان به گل پنجم تیمش تبدیل کرد.

81/ کرنر ارسالی با ضربه سر جوئل ماتیپ به محمد صلاح رسید و او هم با یک ضربه سر گل اول خود را زد.

84/ پاس الکس اوکسیلد چمبرلین پشت محوطه جریمه به محمد صلاح رسید و شوت زیبای این مهاجم مصری به گل هفتم تیمش تبدیل شد

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.