جمعه ۸ مرداد ۱۴۰۰

بایرلورکوزن 1-2 بایرن مونیخ؛ لوانگلفسکی بازهم درخشید

بایرلورکوزن 1-2 بایرن مونیخ؛ لوانگلفسکی بازهم درخشید

اشتباه وحشتناک یوناتان تا، منجر به نخستین شکست فصل بایرلورکوزن شد

ایران ورزشی/در نیمه اول، بایرلورکوزن با ارائه یک بازی سازمان یافته مبتنی بر حفظ مالکیت، حرکات سرعتی و پرس سنگین، معمولا صاحب توپ و میدان بود و گلی هم که آن ها خوردند، روی اشتباه فردی به ثبت رسید. بایرن مونیخ نیز به خصوص در خط دفاعی کمی آشفته به نظر می رسید و نمایش آن ها نسبتا ضعیف بود. در نیمه دوم بایرن مونیخ رفته رفته تسلط بیشتری روی بازی پیدا کرد؛ سیو دیدنی هرادتسکی روی شوت گنابری و برخورد شوت پشت محوطه جمال موسیالا به تیر دروازه لورکوزن مهم ترین موقعیت های نیمه دوم بودند.
14/ندیم امیری در نزدیکی نقطه کرنر یک سانتر دقیق به درون محوطه جریمه انجام داد و پاتریک شیک با یک ضربه والی استثنایی توپ را به زیبایی وارد دروازه بایرن مونیخ کرد؛ مانوئل نویر فقط نظاره گر بود و نتوانست واکنشی روی شوت سرکش شیک داشته باشد. 
43/اشتباه تاپسوبا باعث شد توپ لو برود. لروی سانه توپ را به توماس مولر در گوشه زمین رساند و هافبک آلمانی به روی دروازه سانتر کرد. هرادتسکی و یوناتان تا که به دنبال دفع توپ بودند، با یکدیگر برخورد کردند و روبرت لواندوفسکی به راحتی با ضربه سر، دروازه خالی لورکوزن را گشود. 
90+3/اشتباه بچه گانه یوناتان تا در کنترل توپ در ده ثانیه پایانی بازی باعث شد لواندوفسکی در موقعیت گلزنی قرار گیرد و به راحتی دروازه هرادتسکی را باز کرد تا لورکوزن به خاطر دو اشتباه فردی، تاوان سنگینی بدهد.
کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.