شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹

برای جشن قهرمانی سورپرایز دارم

شجاع: خوب است قهرمانی استقلال را به احمدی‌نژاد نسبت دهیم؟

شجاع: خوب است قهرمانی استقلال را به احمدی‌نژاد نسبت دهیم؟

بخش جالب این گفت و گو اما جایی است که شجاع خلیل زاده پاسخ رقبایی که در حال اتهام زدن به پرسپولیس هستند را می دهد

مصاحبه - ایران ورزشی: شجاع خلیل زاده یکی از مدافعان پرسپولیس است که در ثبات خط دفاعی سرخ ها طی این مدت نقش بسزایی داشته است. شجاع در گفت و گو با ایران ورزشی عقیده دارد تیم بزرگی چون پرسپولیس نباید مدیریتش به سمتی برود که بازیکنان همیشه طلب داشته باشند و با جذب بازیکنان بی کیفیت فقط پول دور ریخته می شود. 

بخش جالب این گفت و گو اما جایی است که شجاع خلیل زاده پاسخ رقبایی که در حال اتهام زدن به پرسپولیس هستند را می دهد:«نمی‌خواهم سیاسی حرف بزنم و وارد سیاست شوم اما دکتر احمدی‌نژاد همه بازی‌های استقلال را تماشا می‌کرد پس حالا بگوییم چون آن زمان استقلال قهرمان می‌شد ایشان کمک می‌کرده؟ نخیر آنها کاری نمی‌کنند و فقط شاید هوادار باشند. من الان طرفدار رئال مادریدم. باید بگوییم مثلاً چون وزیر دولت اسپانیا رئالی بوده این تیم قهرمان شده. اینها را یکسری هوادار مطرح می‌کنند اما واقعاً حرف‌های بچگانه است که فقط برای خراب کردن افکار عمومی مطرح می‌شود. ما در این چهار سال زحمت کشیدیم و قهرمان شدیم و با لطف خدا و کمک هواداران بود که به این موفقیت رسیدیم».

همچنین شجاع در بخش دیگری از صحبت‌هایش عنوان می‌کند رقبا باید مبارزه درون زمین را یاد بگیرند:« پرسپولیس زمانی که با چندین شکست از تیم های بالانشین فاصله گرفته بود و هم کمک وزیر و دولت را داشت؟» مصاحبه کامل مدافع پرسپولیس را می‌توانید در صفحه بیست و یک روزنامه چاپ امروز 14 مرداد بخوانید.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.