پنج شنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۰

وضعیت گزینه های سرمربیگری تراکتور از زبان هوشنگ نصیرزاده

وضعیت گزینه های سرمربیگری تراکتور از زبان هوشنگ نصیرزاده

هوشنگ نصیر زاده، معاون ورزشی باشگاه تراکتور بیان کرد ما حتی با وحید هاشمیان هم صحبت کردیم که او گفت تیم ملی به من نیاز دارد و نمی‌ توانم بیایم

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از میزان هوشنگ نصیرزاده در خصوص برتری تیم فوتبال تراکتور مقابل پیکان، گفت:

به نظرم تیم از نظر فنی خیلی بهتر شده است. ما سه بازی در خانه داشتیم که ۷ امتیاز کسب کردیم. مسعود شجاعی به درخواست ما و نه خودش مسئولیت تیم را برعهده گرفته و کمک می‌کند. ما شجاعی را در داخل زمین بیشتر از بیرون نیاز داریم.

او درباره آخرین وضعیت سرمربیگری تراکتور، گفت:

گزینه‌های متعددی برای حضور روی نیمکت تراکتور مطرح شده، اما هنوز با کسی توافقی نشده است. ما با الکساندر نوری و افشین قطبی هم حرف زدیم که حضور آنها هم در تیم منتفی شد. گزینه‌های دیگری را هم بررسی کرده و می‌کنیم. ما حتی با وحید هاشمیان هم صحبت کردیم که او گفت تیم ملی به من نیاز دارد و نمی‌توانم بیایم. محمد تقوی هم یکی دیگر از گزینه‌های ماست که البته او برخی تایید‌ها را ندارد. با این حال، تا امروز (یکشنبه) ماجرا تعیین تکلیف می‌شود.

نصیرزاده درباره آخرین وضعیت پرونده‌های خارجی باشگاه تراکتور و پرونده استوکس، خاطرنشان کرد:

باشگاه تراکتور یک وکیل پرتغالی به اسم فررا استخدام کرده است تا او پرونده‌ها را در دادگاه عالی ورزش (CAS) پیگیری کند. در این دادگاه براساس داوری پیش می‌روند و روال آن مثل برگزاری دادگاه نیست. قوانین هم نشات گرفته از قوانین فیفا و سوییس است؛ مثل پرونده ویلموتس که براساس قوانین فیفا و سوئیس داوری‌ها شکل می‌گیرد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.