پنج شنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

امیدواری کریم: کاش حرف‌هایم را ضبط نکرده باشند

ترس انصاری‌فرد از دوربین فیلمبرداری

ترس انصاری‌فرد از دوربین فیلمبرداری

موقعی که فرصت‌ها را از دست دادم از روی عصبانیت کلماتی را به کار بردم اما امیدوارم دوربین‌ها این تصاویر را ضبط نکرده باشند.

با وجود پیروزی سه بر صفر آ.ا.ک در هفته دوم سوپرلیگ یونان برابر لامیا، کریم انصاری‌فرد موفق به باز کردن دروازه حریف نشد. انصاری‌فرد ضمن ابراز ناراحتی از موقعیت‌هایی که از دست داد، می‌گوید:«مهم کسب سه امتیاز بود. هفته سختی را با کسب سه برد پشت سر گذاشتیم. حالا اعتماد به نفس خوبی داریم و می‌خواهیم به همین روند فصل را ادامه بدهیم.» او حرف‌هایش را اینطور ادامه می‌دهد:«هنوز باور نمی‌کنم که چرا موقعیت‌هایی که داشتم را تبدیل به گل نکردم. البته فوتبال همین است اما نباید این موضوع دوباره تکرار شود. موقعی که فرصت‌ها را از دست دادم از روی عصبانیت کلماتی را به کار بردم اما امیدوارم دوربین‌ها این تصاویر را ضبط نکرده باشند.»

کریم در باره حضور در این تیم حرف‌هایی دارد:« از بودن در تیم آ.ا. ک احساس خوشحالی و آرامش دارم. بازیکنان این تیم باتجربه هستند و بازی در کنار آنها راحت است. امیدوارم در دیدار بعدی نیز بتوانیم هواداران‌مان را خوشحال کنیم. این مهمترین هدف ما در این فصل از مسابقات است.» تیم آ.ا. ک هم اکنون با کسب شش امتیاز از دو بازی و یک بازی و یک امتیاز کمتر از تیم آریس در رده دوم سوپرلیگ یونان قرار دارد.

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.