یکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۹

درخشش سعید مقابل غول دانمارک

جایزه نقدی در جیب عزت‌اللهی

جایزه نقدی در جیب عزت‌اللهی

سعید عزت‌اللهی در پایان بازی مقابل کپنهاگن عنوان بهترین بازیکن زمین را به خود اختصاص داد و از مسئولان برگزاری مسابقه جایزه‌ای نقدی دریافت کرد.

درخشش سعید مقابل غول دانمارک

سعید عزت‌اللهی بعد از انتقال به وایله در لیگ دانمارک به یکی از بازیکنان کلیدی این تیم تبدیل شده است. سعید که انتخاب وایله را یک دورخیز خوب برای جهشی بلند به سوی لیگ‌های معتبرتر می‌داند، در سومین هفته از لیگ دانمارک نیز یکی از بازیکنان ثابت تیمش بود و این بار نقشی کلیدی در کسب تساوی مقابل باشگاه قدرتمند کپنهاگن داشت. تیمی که در لیگ اروپا هم حضور دارد و فصل قبل هم تا مراحل بالاتر پیش رفت و در دقایق پایانی مغلوب منچستریونایتد شد. یاران عزت‌اللهی که در دو هفته گذشته یک شکست و یک برد داشتند، بازی مقابل کپنهاگن را در حالی که با نتیجه دو بر صفر عقب بودند، با تساوی دو بر دو عوض کردند تا صاحب یک امتیاز شوند. وایله با کسب تساوی مقابل کپنهاگن چهار امتیازی شد و در جایگاه چهارم جدول سوپر لیگ دانمارک قرار گرفت. سعید عزت‌اللهی، هافبک ایرانی وایله که طی دو هفته اخیر حضور کامل در ترکیب تیمش داشت، این بار هم ۹۰ دقیقه برابر کپنهاگن بازی کرد و عملکرد خوبی از خود به جا گذاشت.

سعید عزت‌اللهی در پایان بازی عنوان بهترین بازیکن زمین را به خود اختصاص داد و از مسئولان برگزاری مسابقه جایزه‌ای نقدی دریافت کرد. او که نشان داده انگیزه فراوانی برای درخشش در لیگ دانمارک و البته بازگشت به تیم ملی دارد، در حالی عنوان بهترین بازیکن زمین را به دست آورد که ستاره‌های بسیاری نیز در ترکیب کپنهاگن حضور داشتند. سعید اما درخشش خیره‌کننده‌ای در مرکز زمین به نمایش گذاشت و ثابت کرد که کنستانتین گالکا، سرمربی اهل رومانی وایله بی‌جهت اصرار به جذب او نداشته است. هافبک 24 ساله وایله در مورد بازی می‌گوید: «ما برای کسب پیروزی در همه بازی‌ها وارد میدان می‌شویم و این هدف ما است. هر چند در بازی برابر کپنهاگن ابتدا دو گل دریافت کردیم اما توانستیم با تمرکز کامل به کارمان ادامه بدهیم. ما توان بازی تحت فشار را داریم و هیچ‌کس از نتیجه تساوی وایله برابر کپنهاگن شگفت‌زده نمی‌شود.»

عزت‌اللهی درباره شرایط خود در وایله هم صحبت می‌کند: «من هنوز یک بازیکن جدید و تازه‌وارد در وایله و لیگ دانمارک هستم. شروع فصل برای من و وایله با توجه به صعودش به سوپرلیگ شرایط یکسانی داشت. البته نیاز به بهبود عملکردم دارم و باید در لیگ دانمارک پیشرفت کنم. پس از هر بازی احساس می‌کنم شرایط بهتری دارم. حریفان هم برای من جدید هستند اما ما با آنها به خوبی رقابت می‌کنیم.»

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.