چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹

دوباره یک روز به پرسپولیس برمی‌گردم

بشار: دوست داشتم بعد از قهرمانی جدا شوم اما قسمت نشد

بشار: دوست داشتم بعد از قهرمانی جدا شوم اما قسمت نشد
ناصرقراگزلو
ناصرقراگزلو

من هم روزهای خیلی خوبی با پرسپولیس داشتم و برای هواداران پرسپولیس هم احترام زیادی قائل بوده و هستم و فقط می‌توانم بگویم امیدوارم دوباره روزی به پرسپولیس برگردم و پیراهن پرافتخار تیم پرسپولیس را بر تن کنم.

ایران ورزشی: بشار رسن هافبک عراقی پرسپولیس بعد از سه سال حضور در پرسپولیس به عنوان بازیکن خارجی که بیشترین حضور در پرسپولیس را داشت از جمع سرخ‌پوشان در بدترین مقطع زمانی جدا شد؛ درست زمانی که پرسپولیس عنوان قهرمانی آسیا را از دست داده و شاید برای جبران مافات و کسب قهرمانی‌های داخلی در ادامه به بشار بیشتر از هر مقطع دیگری نیاز داشت. روز گذشته زمانی که بشار با تک تک بازیکنان پرسپولیس در قطر خداحافظی می‌کرد با او مصاحبه‌ای داشتیم.
 
بعد از دست دادن عنوان قهرمانی آسیا، جدایی تو دومین شوک را به پرسپولیس وارد ساخت. چرا در این مقطع زمانی حساس از پرسپولیس جدا شدی؟!
    مدت‌ها بود که درصدد جدایی از پرسپولیس بودم و در واقع اول فصل بود که می‌خواستم از پرسپولیس بروم اما به دلیل نیاز تیم و در پیش بودن فینال آسیا در پرسپولیس ماندم اما در همان مقطع هم با هیأت مدیره توافق کردم و طی آن هیأت مدیره نامه‌ای به من داد که من می‌توانم بعد از فینال از پرسپولیس جدا شوم و حالا هم همین اتفاق افتاد به همین دلیل در این شرایط مجبورم پرسپولیس را ترک کنم.
اما قطعاً دوست داشتی با جام از پرسپولیس جدا شوی نه نایب قهرمانی؟!
    دقیقاً همینطور است. من در فینال هم مانند بقیه بازیکنان پرسپولیس سعی کردم بهترین نمایش ممکن را از خودم ارائه بدهم و نهایت تلاشم را هم انجام دادم و واقعاً دوست داشتم با قهرمانی از پرسپولیس جدا شوم که این اتفاق نیفتاد و دستمان در عین شایستگی از رسیدن به جام کوتاه ماند.
به نظرت دوباره شانس فینالیست شدن به پرسپولیس روی خوش نشان می‌دهد چون هر سال رقابت‌های آسیایی سخت‌تر و تیم‌ها قدرتمندتر می‌شوند؟!
    پرسپولیس با پوکر قهرمانی و عناوین قهرمانی متعددی که در جام‌های مختلف به دست آورده نشان داده که همیشه قهرمان است و عناوین قهرمانی‌اش باز هم ادامه خواهد داشت و تکرار خواهد شد. خود من چند قهرمانی متوالی لیگ و جام‌های دیگر را در پرسپولیس به دست آوردم و در واقع کارنامه و رزومه فوتبالی‌ام در پرسپولیس خیلی قوی شد.
هواداران پرسپولیس تو را خیلی دوست داشتند و جدایی‌ات در این مقطع حساس هم کادر و هم هواداران تیمتان را خیلی ناراحت کرده.
    من هم روزهای خیلی خوبی با پرسپولیس داشتم و برای هواداران پرسپولیس هم احترام زیادی قائل بوده و هستم و فقط می‌توانم بگویم امیدوارم دوباره روزی به پرسپولیس برگردم و پیراهن پرافتخار تیم پرسپولیس را بر تن کنم.
در مورد فینال و شکست مقابل اولسان چه نظری داری؟
    ما در بیست دقیقه اول بازی تحت فشار تیم اولسان بودیم اما رفته رفته روند بازی در اختیار ما قرار گرفت و دیدید که به گل اول بازی هم رسیدیم اما فکر می‌کنم روی دو اتفاق گل خوردیم و به نوعی فوتبال روی بد خودش را به ما نشان داد وگرنه ما تیم شایسته‌ای بودیم. به هر حال قهرمانی در عین شایستگی تیم‌مان قسمت ما نشد و ما از این مهم باز ماندیم اما انصافاً همه کادر و بازیکنان تمام تلاش‌شان را برای قهرمانی انجام دادند و در نهایت نشد که قهرمان شویم.
کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.