جمعه ۸ مرداد ۱۴۰۰

وداع زودهنگام دوقلوهای بایرلورکوزن با فوتبال

لارس بندر و اسون بندر در پایان فصل از فوتبال خداحافظی می کنند

لارس بندر و اسون بندر در پایان فصل از فوتبال خداحافظی می کنند

لارس بندر و اسون بندر، برادران دوقلوی بایرلورکوزن که سابقه پوشیدن پیراهن تیم ملی آلمان را در کارنامه دارند، تصمیم دارند در پایان فصل 21-2020 از فوتبال خداحافظی کنند.

به گزارش ایران ورزشی به نقل از وب سایت بایرلورکوزن، برادران 31 ساله بندر با انتشار یک بیانیه اعلام کردند که قراردادشان را با بایرلورکوزن تمدید نمی کنند و در پایان فصل 21-2020 پس از پایان قراردادشان از فوتبال خداحافظی خواهند کرد:

پس از مدت ها کلنجار رفتن و حساب و کتاب در خصوص آینده، بالاخره به این نتیجه رسیدیم که به ماجراجویی مان در بایرلورکوزن ادامه ندهیم و در پایان فصل بازنشسته شویم. حس کردیم که اعلام این تصمیم در زمانی مناسب، اقدامی مسئولانه از سوی ما است. این تصمیم برای ما آسان نبود اما ما تا پایان فصل برای موفقیت بایرلورکوزن هر کاری خواهیم کرد تا آخرین فصل فوتبالی ما به خوبی به پایان برسد. ما اهداف و جاه طلبی های زیادی در این فصل داریم

لارس بندر و اسون بندر هر دو فوتبال شان را در باشگاه مونیخ 1860 آغاز کردند. لارس بندر که در پست های دفاع راست و هافبک میانی به میدان می رود، در سال 2009 با انتقالی 2.5 میلیون یورویی به بایرلورکوزن پیوست و از آن زمان تاکنون در این باشگاه به میدان رفته است. اسون بندر که در پست مدافع مرکزی بازی می کند، در سال 2009 با انتقالی 1.5 میلیون یورویی راهی دورتموند شد و هشت سال برای زنبورها به میدان رفت. اسون بندر پس از کسب افتخاراتی چون بوندسلیگا و دی اف بی پوکال، با انتقالی 12.5 میلیون یورویی در سال 2017 به بایرلورکوزن پیوست تا در کنار برادرش لارس به میدان برود. لارس بندر 19 بار و اسون بندر 7 بار در ترکیب اصلی تیم ملی آلمان به میدان رفته اند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.