جمعه ۸ اسفند ۱۳۹۹

ژاوی: همه چیز را در مورد قطر دوست دارم؛ از حضورم در اینجا لذت می برم

ژاوی: همه چیز را در مورد قطر دوست دارم؛ از حضورم در اینجا لذت می برم

اسطوره بارسلونا فعلا روی امورات شغلی و شخصی خود در قطر تمرکز کرده است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از مارکا، ژاوی به تازگی به مرور دوران حضورش در قطر، احساسات فعلی خود نسبت به این کشور و همچنین آینده پیش روی آن ها صحبت کرد. کاپیتان سابق بارسلونا در مورد رشد فوتبال در مورد این کشور حوزه خلیج فارس این طور توضیح می دهد:

با شتاب کنونی توسعه قطر و با توجه به این که آن ها اخیرا قهرمان جام ملت های آسیا شدند، به نظرم قطر در سال 2022 در اولین تجربه اش از جام جهانی می تواند به خوبی رقابت کند. فرهنگ فوتبالی در اینجا با سرعت فزاینده ای رو به رشد است و به نظرم جام جهانی بعدی به آن ها کمک می کند تا قدم بعدی را بردارند؛ نه فقط در قطر، بلکه در سراسر جهان عرب. در حالیکه بالاخره زمان برداشتن گام بعدی در دوران حرفه ای من فرا خواهد رسید، حالا روی لذت بردن از دوران حضورم در اینجا و بردن نهایت استفاده از فرصتی که برای ایفای نقش در راه رسیدن قطر به 2022 نصیبم شده است تمرکز کرده ام

او همچنین در توصیف کشور قطر افزود:

تقریبا همه چیز را در مورد قطر دوست دارم. هوای آن فوق العاده است و تقریبا هر روز آفتابی است. مردمان اینجا بسیار محترم و خوش برخورد هستند. قطر همچنین کشوری بسیار امن است که جرایم کمی در آن رخ می دهد و بنابراین مکانی عالی برای بزرگ کردن فرزندان تان است.  

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.