شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۹

رسول کربکندی: رضایی همیشه از همه چیز دلخور است

رسول کربکندی: رضایی همیشه از همه چیز دلخور است

رسول کربکندی، سخنگوی باشگاه ذوب‌ آهن اصفهان بیان کرد آیا واقعا فدراسیون و سازمان لیگ سخنگو و جوابگو ندارند؟ چه تخلفی می‌توانیم کرده باشیم؟ بیاییم سه امتیاز به شهرخودرو بدهیم که مدرک غیرواقعی ارائه کنیم؟ مگر عقلمان کم است؟

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از فارس، رسول کربکندی در پاسخ به این سوال که آیا باشگاه ذوب‌آهن در اعلام نتایج کرونایی‌های این تیم تخلفی انجام داده، گفت:

ما تمام مدارک، مستندات و جواب آزمایشگاه‌ها را برای فدراسیون فوتبال ایفمارک و سازمان لیگ فرستادیم. اگر کسی دنبال چیزی می‌گردد من نمی‌دانم. ما با پرواز چارتر به تهران رفتیم، تیم در آنجا مستقر شد و آماده بازی بود چون گفتند تیم باید بازی کند اما ساعت 11 شب اعلام کردند که بازی برگزار نمی‌شود.

او در مورد اینکه معاون باشگاه پرسپولیس در پخش زنده تلویزیونی از سه بر صفر شدن نتیجه مسابقه صحبت کرد و آیا ذوب‌آهن در این خصوص انتظاری از سازمان لیگ یا فدراسیون برای پایان دادن به این صحبت‌ها دارد،‌گفت:

صددرصد باید این اتفاق بیفتد. تیم با 150 میلیون تومان هزینه به تهران رفته و خود سازمان لیگ بازی را 11 شب کنسل کرده، آیا واقعا فدراسیون و سازمان لیگ سخنگو و جوابگو ندارند؟ چه تخلفی می‌توانیم کرده باشیم؟ بیاییم سه امتیاز به شهرخودرو بدهیم که مدرک غیرواقعی ارائه کنیم؟

سخنگوی باشگاه ذوب‌آهن ادامه داد:

من در طول هفته همه حرف‌ها را زده‌ام و واقعیت‌ها را هم گفته‌ام. آیا ما سه امتیاز را با 10، 15 کرونایی به شهرخودرو دادیم برای اینکه با پرسپولیس بازی نکنیم؟ مگر عقلمان کم است چنین کاری کنیم؟ حرف‌هایی مطرح می‌شوند که هضم‌‌شان خیلی سنگین است.

او در خصوص اظهارات ابراهیم شکوری در برنامه تلویزیونی تصریح کرد:

من این برنامه را ندیدم اما سوالم این است که به دنبال چه هستند؟ حالا قهرمان آسیا نشده‌اند و دنبال بحث‌های دیگر هستند؟ منتظر هستیم ببینیم سازمان‌های ذیربط چه تصمیمی می‌گیرند چه می‌گویند و چه عکس‌العملی به این حرف‌ها دارند. 4، 5 هفته داور پدر ما را درآورد، بعد کرونا گرفتیم و حالا اگر دنبال سه بر صفر کردن بازی با پرسپولیس هستند این کار را انجام بدهند. ظاهرا همه به دنبال این هستند که ذوب‌آهن حذف شود. نمی‌دانم ملاک این حرف‌ها کجاست.

او در خصوص دلخوری رحمان رضایی از سکوت مدیرعامل باشگاه در قبال این اتفاقات گفت:‌

رحمان رضایی همیشه از همه چیز دلخور است. وقتی من سخنگو هستم و حرف می‌زنم قرار نیست مدیرعامل صحبت کند. حالا ممکن است او در جایگاه خودش نظراتش را بیان کند اما من جواب همه پرسش‌ها را می‌دهم. ان‌شاالله تیم ذوب‌آهن ببرد، رحمان دلخور هم باشد مشکلی نیست.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.