سه شنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۱

ماجدی: برنامه آماده سازی تیم ملی های جوانان و نوجوانان وارد فاز تازه ای شده است

ماجدی: برنامه آماده سازی تیم ملی های جوانان و نوجوانان وارد فاز تازه ای شده است

میرشاد ماجدی ابراز امیدواری کرده اردوهای اخیر تیم ملی های نوجوانان و جوانان باعث موفقیت این دو تیم در بازی های آسیایی شود

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، میرشاد ماجدی گفت:

خوشبختانه برنامه آماده سازی دو تیم ملی جوانان و نوجوانان طبق انتظار کادر فنی وارد فاز تازه ای شده و در اردوی تاجیکستان فرصت انجام چهار مسابقه تدارکاتی را در پیش داریم. تیم ملی جوانان از ابتدای آذر به شکل مستمر در اردو حضور داشته، از امکانات مطلوب مجموعه پک و زمین های تمرینی مرکز ملی فوتبال استفاده کرده ، پس از آن دو اردوی بسیار مفید و 5 مسابقه تدارکاتی در اصفهان و شیراز داشته و کادر فنی این تیم توانسته ارزیابی لازم را از بازیکنان مورد نظر داشته باشد. در فاز دوم برنامه آماده سازی اردوی تاجیکستان در نظر گرفته شد که دو مسابقه بین المللی با کیفیت برای تیم جوانان محسوب می شود، همچنین تیم ملی نوجوانان ما هم از این فرصت می تواند به خوبی استفاده کند و امروز اولین بازی خودش را مقابل تیم نوجوانان تاجیکستان انجام خواهد داد که یکی از قدرت های آسیا در رده زیر 16 سال است.

رییس کمیته جوانان فدراسیون فوتبال اضافه کرد:

علاوه بر مشکلات و محدودیت های مالی موجود شرایط بحرانی کرونا هم کار ما را برای تنظیم برنامه ها سخت تر می کند اما حمایت همه جانبه فدراسیون فوتبال موجب شد بتوانیم اردوهای مناسب برای هر دو تیم را فراهم کنیم و همچنین مسابقات تدارکاتی که در این مسیر اهمیت زیادی دارد. خوشبختانه با تلاش فدراسیون و همکاری میزبان در دوشنبه هم بهترین امکانات و شرایط مطلوب در شان تیم های ملی فراهم شده ، هتل، شرایط تغذیه ، تمرینات و همه امکانات مورد نیاز به بهترین شکل فراهم است. امیدواریم حاصل این زحمات دستاورد مناسب برای هر دو تیم ملی ما ، کسب تجربه لازم و در نهایت موفقیت تیم های ملی جوانان در مسابقات نهایی قهرمانی آسیا همچنین صعود به جام جهانی باشد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.