یکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۹

اختصاصی| حالم را نمی‌فهمیدم و به سبک کریس شادی کردم

آل‌کثیر: دیگر هیچ وقت پیراهنم را در نمی آورم!

آل‌کثیر: دیگر هیچ وقت پیراهنم را در نمی آورم!
ناصر قرگوزلو

فکر می‌کنم پاختاکور باید از تیم ما بترسد هدف ما رسیدن به قهرمانی است و ما برای رسیدن به این مهم تمام تلاشمان را انجام می‌دهیم

عیسی آل‌کثیر شماره 72 تیم پرسپولیس در زدن توپ به چارچوب دروازه تیم السد هت‌تریک کرد و شاید اگر سومین ضربه‌اش هم مانند دو ضربه دیگرش تبدیل به گل نمی‌شد و به تیرک دروازه برخورد می‌کرد عیسی ناکام‌ترین مهاجم پرسپولیس و زمین لقب می‌گرفت اما ضربه سر استثنایی عیسی آل کثیر به تعبیر گزارشگر عربی که در دقیقه 88 و به قول گزارشگر عربی در زمان کشنده زده شد نسخه تیم متمول السد و تیم ژاوی را در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا پیچید تا عیسی و همبازیانش در شبی رویایی به مرحله یک چهارم صعود کنند و با قرعه‌ای که به پرسپولیس خورد حالا پرسپولیس باید در روز چهارشنبه به مصاف تیم پاختاکور برود، تیمی که در بازی قبلی‌اش استقلال را حذف کرده و حالا باید با دیگر نماینده ایران در آسیا بجنگد تا تیم برنده به مرحله نیمه نهایی صعود کند. روز گذشته به بهانه گل بسیار با ارزش عیسی گفت و گویی اختصاصی با آل‌کثیر داشتیم که ماحصل آن از نظرتان می‌گذرد.
 
عیسی تبریک، گل فوق‌العاده‌ای زدی.
مرسی واقعاً تشکر می‌کنم. خدا را شکر. جواب زحمات مرا داد و من هم وسیله‌ای شدم تا زحمت بچه‌ها را تکمیل کنم و ضربه سرم گل شود.
 
قبول داری که بعد از گرفتن پنالتی در بازی‌های قبلی و پاس گل و زدن دو ضربه به تیرک دروازه تیم السد اگر ضربه سرت هم در دقیقه 88 به گل تبدیل نمی‌شد یکجورهایی کلافه می‌شدی!
 واقعاً نمی‌دانم در این رابطه باید چه بگویم. بله دو بار ضرباتم با وجود دقت زیاد به تیرک خورد و نمی‌دانید در آن لحظات بسیار حساس چقدر حرص و جوش خوردم اما با این وجود سعی کردم باز هم تمرکزم را حفظ کنم و خدا را شکر در دقیقه 88 و روی کرنر عالیشاه روی تیر یک ضربه سرم را با دقت تبدیل به گل کردم. عفیف دائم سعی داشت مرا هل بدهد و اجازه ندهد کارم را خوب انجام بدهم به همین دلیل قبل از رسیدن ضربه کرنر، من هم او را هل کوچکی دادم و ضربه سرم را روی تیر یک دور از دستان دروزاه‌بان تیم السد به گل تبدیل کردم.
 
چه شادی عجیب داشتی! پیراهنت را در آوردی و به سبک رونالدو شادی کردی!
 کریس را خیلی دوست دارم به همین دلیل خیلی دوست داشتم مانند او خوشحالی کنم از سوی دیگر برای زدن گل و از زیر فشار خارج شدن خودم خیلی انگیزه داشتم و در بازی‌های قبلی هم همه کار برای گلزنی کرده بودم اما این زحمات و تلاش‌ها ثمر نداده بود به همین دلیل وقتی گل زدم باور کنید دیگر حال خودم را نمی‌فهمیدم و از شدت هیجان خیلی زیادی که داشتم پیراهنم را در آوردم و آن طور ژست گرفتم و شادی‌ام را نشان دادم. 
حال عجیبی داشتم. حالی که اصلاً قابل وصف نیست آنقدر که حتی پیراهنم را هم در آوردم و یک کارت را به جان خریدم چون گل رویایی را برای پرسپولیس بزرگ زده بودم و فکر می‌کنم تا حدودی خودم را اثبات کردم و از زیر فشار در آمدم. 
گل خوب زیاد زده بودم اما با این وجود فکر می‌کنم مهم‌ترین گل فوتبالی‌ام را زدم و امیدوارم این گل در بازی‌های بسیار حساس بعد هم ادامه داشته باشد و من بتوانم بساط شادی میلیون‌ها ایرانی را فراهم سازم.
 
گزارشگر عربی از گل تو در گزارشش به گل در دقایق کشنده تعبیر داشت.
 بله به هر حال من در دقیقه‌ای گل زدم که جبرانش برای تیم السد خیلی سخت بود و به همین دلیل هم فکر می‌کنم دقایق کشنده تعبیر درستی از به ثمر رسیدن گل در دقایق پایانی‌ام بوده است.
 
قرعه‌کشی پرسپولیس را رودرروی تیم پاختاکور قرار داد. فکر نمی‌کنی به سخت‌ترین قرعه ممکن خوردید؟
 بله من فکر می‌کنم تیم الاهلی قرعه بهتری برای ما بود اما با این وجود برای تیمی که می‌خواهد قهرمان شود قرعه فرقی نمی‌کند. پاختاکور تیم قدرتی و فیزیکی است و از یک بازیکن خوب صربستانی و چند بازیکن خوب دیگر بهره می‌برد اما ما هم پرسپولیس هستیم و تیمی هستیم که ارزش خودمان را با رسیدن به فینال آسیا و چهار قهرمانی متوالی در لیگ ایران نشان داده‌ایم و این نکته را با نتایج‌مان ثابت کردیم که بهترین تیم ایران هستیم بنا براین فکر می‌کنم پاختاکور باید از تیم ما بترسد. هدف ما رسیدن به قهرمانی است و ما برای رسیدن به این مهم تمام تلاشمان را انجام می‌دهیم تا با برد پاختاکور به نیمه نهایی برسیم. ما تلاشمان را انجام می‌دهیم و هواداران بدانند که ذره‌ای کم نمی‌گذاریم تا ان‌شاءالله به فینال برسیم. هوادارانمان برای ما دعا کنند و ان‌شاءالله امیدوارم که بهترین اتفاقات ببرای تیم ما بیفتد.
 
داور بازی هم قضاوت عجیبی داشت و اخراج سیامک نعمتی به نظر اصلاً درست نبود!
 بله بازیکن تیم السد روی سیامک خط کرد و او باید کارت می‌گرفت اما داور در اشتباهی عجیب سیامک را اخراج کرد. من امیدوارم فرجام‌خواهی ما نتیجه دهد و سیامک بخشیده شود. در یک صحنه دیگر هم بازیکن تیم السد، وحید امیری را زد و خطا کرد که آن خطا در مقابل چشمان کمک داور هم رخ داد و هیچ واکنشی از سوی داور و کمک نداشت. داوری خوب نبود اما ما با بازی بسیار هدفمندمان طوری کار کردیم که حتی قضاوت داور هم نتوانست مانع پیروزی ما شود.
 
بهترین بازیکن مرحله یک هشتم از نگاه ‌ای‌اف‌سی شدی.
 خوشحالم اما من فکر می‌کنم هر موفقیتی هم داشتم فقط و فقط مربوط به کار تیمی قوی‌مان بوده که کار من مهاجم هم خیلی نمود داشته و به چشم آمده است.
 
به پاختاکور که گل بزنی پیراهنت را در نمی‌آوری؟!
 نه دیگر پیراهنم را در نمی‌آورم. باور کنید در آن لحظه هم حال خودم را نفهمیدم چون خیلی دوست داشتم برای پرسپولیس گل بزنم و خودم را از زیر فشار خارج سازم. اطمینان داشته باشید که دیگر پیراهنم را از تنم خارج نخواهم کرد چون آن گل مربوط به آن لحظه رویایی بود.
کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.