شنبه ۹ مرداد ۱۴۰۰

یک اتفاق عجیب

بارسا بازیکنش را به هواپیما راه نداد و در ترکیه جا گذاشت

بارسا بازیکنش را به هواپیما راه نداد و در ترکیه جا گذاشت

بارسلونا تصمیم گرفت توماس هورتل، بازیکن تیم بسکتبالش را در استانبول جا بگذارد و به او اجازه برگشتن با تیم به اسپانیا را ندهد، چرا که او بر خلاف آن چه مدیران بارسا تصور می کردند، با رئال مادرید در تماس بوده است. تیم بسکتبال بارسلونا با آنادولو افس ترکیه بازی داشت و به این دلیل به استانبول رفته بود. با وجود آن که بارسلونا به هورتل گفته ابود از تیم برود، اما آنها حس می‌کنند که آژانس بئوبسکت که نماینده این بازیکن است، باشگاه را فریب داده است.

هورتل به ترکیه سفر کرد، هرچند که انتظار نداشت در این بازی یورولیگ مقابل آنادولو افس به میدان برود. اصلا دلیل سفر او این بود که باشگاه  خیال می کرد او قصد دارد با فنرباغچه مذاکره کند. هنگامی که بارسلونا دریافت که او –بر خلاف ادعای آزانسی که مدیربرنامه اش است- با فنرباغچه تماس نداشته، بلکه مذاکراتش با رئال مادرید، رقیب دیرین بارسلونا بوده، واکنشی که مقامات باشگاه نشان دادند بی‌سابقه بود.

آنها تصمیم گرفتند به هورتل اجازه بازگشت با هواپیمای تیم را ندهند. خانواده او در بارسلونا حضور دارند، و سفر در اروپا به دلیل محدودیت‌های کووید کار آسانی نیست و هورتل به‌سختی می‌تواند به اسپانیا برگردد. به این ترتیب آنها ممکن است دچار دردسری حقوقی شوند، چرا که هورتل همچنان با بارسلونا قرارداد دارد.

این بازیکن و تیم حقوقی او قصد شکایت از بارسا را دارند.

از سوی دیگر، انتظار می‌رفت لئو وسترمن، گارد فرانسوی، جانشین هورتل در بارسلونا شود. قرارداد او با فنرباغچه اخیرا فسخ شده است. او هم در استانبول است، و تصور می‌شد که به همراه تیم جدیدش به اسپانیا برود. اما طبق اعلام موندو دپورتیوو، بارسلونا تصمیم گرفته که با او قرارداد امضا نکند و به همین دلیل او هم با بارسا برنگشت.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.