سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱

پیروزى پرگل نوجوانان ایران برابر تاجیکستان

پیروزى پرگل نوجوانان ایران برابر تاجیکستان

تیم ملى فوتبال نوجوانان ایران در نخستین بازى تدارکاتى ده نفره و با نتیجه قاطع چهار بر یک تاجیکستان را شکست داد

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، شاگردان حسین عبدى در اولین بازى اردوى تاشکند از ساعت ١٤ در ورزشگاه اصلى دوشنبه مقابل تاجیکستان قرار گرفتند و در ٢٠ دقیقه ابتدایى نیمه نخست با دو گل از حریف خود پیش افتادند

امیر ابراهیم زاده در دقیقه ١٣ توپ برگشتى را با ضربه سر وارد دروازه کرد تا ایران را به اولین گل بازى برساند. هفت دقیقه بعد على اکبر رنجبر با یک ضربه دقیق از گوشه محوطه جریمه براى دومین بار دروازه میزبان را گشود.

صالحى دروازه بان ایران در دقیقه ٢٣ به دلیل خطاى بیرون محوطه جریمه با دریافت کارت قرمز از زمین اخراج شد تا ایران ٧٠ دقیقه ١٠ نفره مقابل حریف بازى کند.

نیمه نخست مسابقه با پیروزى دو بر صفر نوجوانان ایران به پایان رسید.

تاجیکستان در آغاز نیمه دوم و در دقیقه ٥٥ با ضربه سلیمشوف کبیر موفق به جبران یکى از گل هاى خورده شد اما در ادامه بازیکنان ایران باز هم توانستند با استفاده مناسب از موقعیت ها به گل هاى بیشترى برسند.

دقیقه ٧٥ محمدرضا کوشکى با یک شلیک تماشایى از پشت محوطه جریمه گل سوم را به ثمر رساند و در دقیقه ٨٣ یادگار رستمى با عبور از سه بازیکن در موقعیت تک به تک براى چهارمین بار دروازه تاجیکستان را گشود تا یاران حسین عبدى با نتیجه قاطع چهار بر یک در این بازى پیروز شوند.

گفتنى است روز پنج شنبه تیم ملى جوانان ایران  برابر تاجیکستان قرار مى گیرد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.