جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰

اعتراض ندود به داوری: همه صحنه‌ها را به طور واضح دیدند

اعتراض ندود به داوری: همه صحنه‌ها را به طور واضح دیدند

پاول ندود معتقد است داور بازی یوونتوس – فیورنتینا باید برای بیانکونری پنالتی می‌گرفت. او در مصاحبه پس از بازی خود اعلام کرد یووه باید به اصلاح اشتباهات بپردازد و شروع دوباره خوبی داشته باشد.

به گزارش ایران ورزشی،پاول ندود که هم اکنون در کادر مدیریتی یووه حضور دارد نسبت به ۲ صحنه اعتراض دارد و می‌گوید داور به ضرر آن‌ها گرفته است. ندود گفته: صحنه‌های پنالتی روی برناردسکی و رونالدو؟ تصاویر واضح بود.تصویر کارت قرمز روی کوادرادو هم واضح بود. این حرکت هم یک حادثه در رفتار ما بود اما نیازی به اظهار نظر در این زمینه نیست. همه می‌توانند فیلم بازی را ببینند. نمی‌شود زمانی که پس از ۱۰ دقیقه ۱۰ نفره می‌شوید درباره تاکتیک‌ها صحبت کنید. هرکاری انجام دادیم تا در بازی بمانیم و اگر پنالتی‌ها گرفته می‌شد در بازی می‌ماندیم.

ندود در ادامه افزود: سرمربی دستورات خود را ارائه داد و تیم بر اساس آن‌ها وارد زمین شد اما ممکن است همیشه تمام دستورات رعایت نشود. ما در نیمه اول هم یک گل خوردیم و هم یک یار را از دست دادیم. در نیمه دوم اما بهتر کار کردیم. حالا باید به تعطیلات برویم و باتری‌های‌مان را شارژ کنیم. سپس می‌توانیم در شروع دوباره‌مان اشتباهات‌مان اصلاح کنیم تا با پیشرفت، به پروژه‌ای که در حال انجام دادن آن هستیم ادامه دهیم

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.