چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۱

کارلس پویول: برای هواداران رئال مادرید پذیرفتن مسی به عنوان بهترین بازیکن تاریخ دشوار است

کارلس پویول: برای هواداران رئال مادرید پذیرفتن مسی به عنوان بهترین بازیکن تاریخ دشوار است

کاپیتان سابق بارسلونا به تمجید از کاپیتان فعلی این تیم پرداخت.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از سایت گل، لیونل مسی در جریان دیدار رئال وایادولید و بارسلونا توانست 644 مین گل خود برای بلوگرانا را به ثمر برساند و با شکستن رکورد پله (643) رکورددار بیشترین گل زده برای یک باشگاه در تاریخ فوتبال شود. این رکوردشکنی مسی با واکنش کارلس پویول همراه شد.

اگر از من بپرسید که مایکل جردن کیست، می گویم بهترین بسکتبالیست تاریخ. به نظرم مسی هم چنین اوضاعی دارد، بهترین فوتبالیست تاریخ؛ درباره بهترین بودن مایکل جردن هم بحث هایی وجود داشته و نظرات متفاوت هستند؛ در کل بی طرف بودن در این موضوع دشوار است. برای یک هوادار رئال مادرید سخت است که مسی را به عنوان بهترین بازیکن تاریخ فوتبال بشناسد و بپذیرد. ما خوش شانس بودیم که لئو را داشتیم. اما کاملا جدی می گویم حتی اگر احساس هواداری ام از بارسلونا را کنار بگذارم، آمار و ارقامی که وجود دارند ساختگی نیستند و نشان می دهند مسی بهترین است.

 ماندن در این سطح بسیار دشوار است

 الان که ما می گوییم نه. اما امیدوارم در آینده بازیکن بهتری پیدا شود؛ این برای دوستداران فوتبال و ورزش ، عالی خواهد بود چون چیز های باورنکردنی را مشاهده خواهیم کرد. به نظرم اینکه شخصی برای این همه سال در چنین سطحی بماند اگر غیرممکن نباشد، بسیار دشوار خواهد بود. اما در هر صورت فعلا باید صبر کنیم و از دیدن لئو لذت ببریم.

خوش شانس بودم که با آن نسل از بازیکنان هم تیمی بودم

 اول از همه باید بگویم خیلی خوش شانس بودم که توانستم با او و آن نسل از بازیکنان همبازی شوم و آن دستاورد ها را با باشگاه محبوبم تجربه کنم. به کاری که کنار هم انجام دادیم افتخار می کنم. 5 سال ابتدایی دوران حرفه ای من واقعا دشوار بودند چون در آن بازه زمانی هیچ جامی نبردم. اما پس از آن توانستیم همه افتخارات ممکن را فتح کنیم و تا امروز تنها تیمی باشیم که در یک سال شش گانه کسب می کند. اطمینان دارم بارسلونا با رهبری لئو به کسب عناوین ادامه خواهد داد. لئو هنوز به کسب جام با تیم ملی آرژانتین نیاز دارد. من آرژانتینی نیستم اما (اگر چنین اتفاقی رخ دهد) برای او خوشحال خواهم شد چون می دانم لیاقتش را دارد و واقعا می خواهد این کار را انجام دهد. مسی همین حالا هم تمام رکورد ها را در بارسلونا شکسته و نمی دانم کسی در آینده پیدا می شود که با او در این زمینه رقابت کند یا نه، چون لئو سقف رکورد را بسیار بالا برده است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.