شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹

با وجود تلاش گلر نساجی برای بازگشت به جمع سرخ‌ها

پرسپولیس حقیقی را نمی‌خواهد

پرسپولیس حقیقی را نمی‌خواهد

با وجود تلاش گلر نساجی برای بازگشت به جمع سرخ‌ها پرسپولیس حقیقی را نمی‌خواهد حواس کادر فنی پرسپولیس هست که برای پیدا کردن جانشین بیرانوند یا حداقل دروازه‌بانی که بتواند با رادو رقابت کند دنبال بهترین گزینه‌های ممکن بروند و تن به بازی‌های رسانه‌ای و آنچه در فضای مجازی بولد می‌شود، ندهند.

اخیراً بحث جذب دروازه‌بان و پیدا کردن گلری که بتواند کادر دروازه‌بانی سرخ‌ها را پر و پیمان کند بالا گرفته و گزینه‌هایی مثل حامد لک و علیرضا حقیقی برای حضور در جمع سرخ‌ها مطرح شده‌اند. دو دروازه‌بانی که همه می‌دانند چقدر پرسپولیسی هستند و دوست دارند در این تیم بازی کنند اما کادر فنی پرسپولیس هیچ کدام از آنها را نمی‌خواهد.

علیرضا حقیقی در برنامه فوتبال برتر صراحتاً اعلام کرد پرسپولیس خانه اوست اما فعلاً تمرکزش را روی بازی‌های نساجی گذاشته و کادر فنی پرسپولیس است که باید در این خصوص تصمیم‌گیری کند که البته تصمیم کادر فنی پرسپولیس هم این است که او را نمی‌خواهند.

جالب اینکه حقیقی روز بازی با پرسپولیس برخورد بسیار گرمی با یحیی داشت و در همان چند لحظه طوری رفتار کرد تا نشان دهد می‌تواند شاگرد خلفی برای او باشد اما گل‌محمدی و کادرش نه به لحاظ فنی و نه مسائل دیگر اعتقادی به این دروازه‌بان ندارند و به فکر جذب بهترین گزینه هستند تا بتوانند مشکلات پست دروازه‌بانی تیم شان را به صفر برسانند.

جالب اینکه حقیقی در همان روز بازی با نساجی و در حاشیه مسابقه از افشین پیروانی – که اتفاقاً ارتباط خوبی هم با او دارد – خواسته هر طور شده مقدمات حضورش در پرسپولیس را فراهم کند اما پیروانی که در نقل و انتقالات باشگاه مسئولیت دارد به حقیقی گفته نظرکادر فنی شرط است. کادر فنی پرسپولیس به پیام نیازمند دروازه‌بان سپاهان علاقه دارد که از نظر شخصیتی و فنی در مرتبه بالایی است و یک گلر توانمند و باشخصیت محسوب می‌شود که البته ملی‌پوش هم هست اما به خاطر قرارداد این گلر با سپاهان هرگز سراغش نرفته است.

یحیی و همکارانش در زمینه انتخاب گلر مورد نظرشان کاملاً سکوت کرده‌اند و فعلاً تمرکزشان روی بازی‌های باقیمانده است کما اینکه به رادو اعتماد دارند و نمی‌خواهند در بازی‌های حساس باقیمانده از جمله بازی‌های حذفی در این باره کدی بدهند که ذهن و روان او را به هم بریزند و فعلاً همه چیز کاملاً مخفیانه پیش می‌رود. در عین حال پرسپولیس دو گلر جوان فوق‌العاده توانمند به نام‌های امیرحسن بیات و ساسان زمانه دارد که یحیی به پتانسیل‌های آنها واقف است و شاید اصلاً دنبال گلر جدیدی نرود. یحیی البته این را هم در نظر می‌گیرد که با توجه به قرارداد یورویی رادوشویچ و اینکه او چیزی حدود 5 میلیارد تومان برای پرسپولیس هزینه در بردارد تراشیدن هزینه گزاف برای جذب دروازه‌بان سطح بالای دیگری برای تیم عقلانی و منطقی نخواهد بود.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.