سه شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

خطیبی: با یک اشتباه فردی نتوانستیم مقابل شهر خودرو پیروز شویم

خطیبی: با یک اشتباه فردی نتوانستیم مقابل شهر خودرو پیروز شویم

سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک گفت هر دو تیم خوب بازی کردند بخصوص تیم آلومینیوم اراک اما متاسفانه با یک اشتباه فردی نتوانستیم پیروز شویم.

به گزارش ایران ورزشی، رسول خطیبی پس از این مسابقه اظهار داشت:

اعتقاد دارم که باید سه امتیاز این بازی را می‌گرفتیم هم در شرایط بازی برتر بودیم و هم از حریف پیش افتادیم. اعتقاد دارم اگر دفاع ما اشتباه فردی مرتکب نمی‌شد می‌توانستیم گل‌های بیشتری هم به شهر خودرو بزنیم.

وی افزود:

بعد از تساوی 2 بر 2 شهر خودرو به دنبال حفظ نتیجه بود و با تعویض‌هایی که انجام دادیم چند موقعیت ایجاد کردیم اما توپ‌های ما گل نشد. هر دو تیم خوب بازی کردند بخصوص تیم آلومینیوم اراک اما متاسفانه با یک اشتباه فردی نتوانستیم پیروز شویم. به بازیکنانم تبریک می‌گویم شجاعانه و با تمام وجود بازی کردند و از نظر تاکتیکی هم جز چند تیم برتر هستیم که شرایط خوبی داریم.

خطیبی در مورد داوری مسابقه عنوان کرد:

هرچی در مورد داوری صحبت کنیم حاشیه درست می‌شود. شنیدم که این داور اولین بازی‌اش را در لیگ برتر امروز قضاوت کرد. صحبتی در مورد داوری نمی‌کنم باید به داوران جوان کمک کنیم اما یک صحنه‌ای اتفاق افتاد که در زندگی فوتبالی‌ام اصلا ندیده بودیم در شرایط ضد حمله بودیم و 4 بر 3 بودیم که توپی را در داخل زمین پرتاب کردند. این مسایل نباید در فوتبال مان باشد فوتبال ما به سمت و سوی حرفه‌ای می‌رود و یکی از کشورهای صدرنشین آسیا هستیم اما آنچه دیدم در این صحنه خجالت آور بود. فوتبال است و هزار اتفاق!

وی در مورد حضور داوران جوان در لیگ برتر گفت:

برنامه‌شان استفاده از داوران جوان است و باید کمک کنیم هرکسی می‌خواهد پیشرفت کند باید اشتباه کند. داور اشتباه تاثیرگذار نداشت اما باید با این داوران جوان مدارا کنیم تا این داوران جوان پیشرفت کنند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.