پنج شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

اشتباه کوچکم مقابل نساجی دیگر تکرار نمی‌شود

رادوشوویچ: کم کم برای قهرمانی حذفی خودمان را گرم می‌کنیم

رادوشوویچ: کم کم برای قهرمانی حذفی خودمان را گرم می‌کنیم

 

ناصر قراگزلو/ در قائمشهر و در همان دقیقه 5 مسابقه گلر کروات پرسپولیس گل غافلگیرکننده‌ای دریافت کرد که اولین گل خورده پرسپولیس در جریان بازی طی دیدارهای پساکرونا بود. همچنین چندی قبل بوژیدار رادوشویچ با انتشار عکسی در کنار اسکوچیچ، مربی جدید دروازه‌بان‌های تیم ملی و دیگر هموطنش میلیچ، گمانه‌زنی‌های جدیدی را به وجود آورد. برای آگاهی در این خصوص و همچنین پیرامون گل دریافتی از جانب رادو در دیدار مقابل نساجی و بازی که پرسپولیس مقابل ذوب‌آهن پیش رو دارد و بعد از آن هم جشن قهرمانی پرسپولیس برگزار خواهد شد، گفت‌وگویی با رادوشویچ داشتیم که از نظرتان می‌گذرد.
 
موضوع عکسی که در یک رستوران منتشر شده بود و تو در کنار اسکوچیچ و مربی دروازه‌بان‌های تیم ملی و میلیچ حضور داشتی، گمانه‌هایی را به وجود آورد. واقعاً علت انتشار این عکس چه بود؟
ما چهار هموطن بودیم و در یک رستوران کنار هم حاضر شدیم که دیداری تازه کنیم. این دیدار اصلاً عجیب نبود چون ما فقط کنار هم حاضر شدیم  که با هم صحبت کنیم و جویای حال و احوال و مسائل روزمره شویم و پای هیچ موضوع خاص دیگری هم در میان نبود.


رکورد بردهای متوالی‌تان در مقابل نساجی شکسته شد و خودت هم در مقابل مهاجم این تیم شمالی به نظر کارشناسان چند قدم جلوتر از خط دروازه بیرون آمده بودی و یک گل زودهنگام دریافت کردی و بعد از گلی که مقابل نفت مسجد سلیمان دریافت کردی باز هم دروازه تیمت باز شد. 
من 13 بازی در درون دروازه تیمم ایستادم و فقط 3 گل دریافت کردم. فکر می‌کنم این آمار خیلی خوبی باشد چون در 10 بازی کلین شیت کردم و از این حیث فکر می‌کنم آمار خوب و رکورد خوبی خلق کردم. در مورد گل خورده هم باید این توضیح را بدهم که آنجا چمن بد بود و زمین شرایط خاصی داشت و البته من هم اشتباه کوچکی داشتم که منجر به دریافت گل شد که تمام تلاشم را انجام می‌دهم باز هم بدون اشتباه در بازی‌های بعدی ظاهر شده و بهترین نمایش را داشته باشم و از قول من بنویسید اشتباه از جانب من دیگر تکرار نمی‌شود. در بازی با نساجی در دقایق اولیه گل زودهنگام و غافلگیرکننده‌ای را دریافت کردیم اما بعد از گذراندن 15 دقیقه ابتدایی، تیم ما تیم برتر میدان بود و در حالی مساوی شدیم که قادر بودیم با چند گل اختلاف حریفمان را شکست دهیم.


درباره دیدار مقابل ذوب‌آهن چه صحبتی داری؟
ذوب‌آهن تیم خوبی است. من هم در فوتبال حرفه‌ای یاد گرفتم که به همه حریفان احترام بگذارم. با این وجود آنچه در مورد تیم خودمان می‌توانم بگویم به این مسأله باز می‌گردد که ما حتماً فقط و فقط برای پیروزی به مصاف ذوب‌آهن می‌رویم چون نمی‌خواهیم با نتیجه‌ای غیر از برد به استقبال جشن قهرمانی برویم. از انگیزه‌های بالایی برای رویارویی با ذوب‌آهن برخورداریم و مطمئن باشید برای بازی با ذوب‌آهن باز هم یکی از بهترین نمایش‌ها را از پرسپولیس خواهید دید؛ نمایشی که هواداران‌مان از آن لذت ببرند و بعد هم به تماشای جشن قهرمانی بنشینند.


تو معمولاً در جشن‌های قهرمانی قبلی پرسپولیس با پرچم کشورت در جشن قهرمانی حاضر می‌شدی. باز هم تو را با پرچم کشورت در جشن قهرمانی خواهیم دید یا ...؟
بالاخره من کروات هستم و کشور ایران که همیشه گفته‌ام حکم کشور دومم را دارد. و برای مردم ایران و خصوصاً هواداران پرسپولیس نیز احترام زیادی قائل هستم. من هواداران را از صمیم قلب دوست دارم و همیشه بیشترین تلاشم را انجام داده‌ام به همین دلیل به احتمال فراوان باز هم به شکل دوره‌های قبلی شادی خواهم کرد.


اما بعضی از بازیکنان‌تان گفته‌اند شاید شادی جدید رو کنند. مثلاً کنعانی‌زادگان شاید رقص یزله بزند یا شجاع و ... هم سورپرایزهای جدید رو کنند.
(می‌خندد)، چه جالب! خب اگر اینطور باشد من هم پایه هستم و همپای بقیه بازیکنانمان شادی کرده و به قولی آنها را در هر کاری که انجام دهند، سعی می‌کنم همراهی کنم.


اما هواداران‌تان در جشن قهرمانی‌تان حضور ندارند!

هواداران ما خیلی برای کمک به تیم ما را همراهی کردند و حتی قبل از ایام بیماری کرونا هم در ورزشگاه‌ها همیشه از ما حمایت کردند. واقعاً همه بازیکنان پرسپولیس از ته دل افسوس و حسرت می‌خورند که هواداران‌مان نیستند. مسلماً جشن قهرمانی‌مان با حضور طرفدارانمان خیلی باشکوه می‌شد اما سعی می‌کنیم اینقدر سورپرایز متفاوت برای بازیکنان در جشن قهرمانی و جام بالا بردن رو کنیم که آنها را در پای تلویزیون‌هایشان شاد شاد کنیم و هیجان زیادمان را به آنها انتقال بدهیم.


برای قهرمانی در جام حذفی و تکرار سه‌گانه فصل پیش چقدر امیدواری؟
این را از جانب من بنویس، حتماً سعی می‌کنیم هر سه بازی باقیمانده لیگ را ببریم تا با بیشترین امتیاز قهرمان شده و رکورد بیشترین امتیاز را هم به خودمان اختصاص دهیم. اما شاید باورتان نشود آنقدر تیم ما در چند سال اخیر روحیه بالا و قهرمانی داشته که از حالا داریم کم کم خودمان را برای قهرمانی جام حذفی گرم و آماده می‌کنیم چون نمی‌خواهیم هیچ جامی را به راحتی از دست بدهیم. هر چند می‌دانیم حریفان خوبی در جام حذفی پیش رو خواهیم داشت اما در طرف دیگر می‌دانیم در جام حذفی راه کوتاهی برای قهرمانی باقی مانده و ما نمی‌خواهیم این شانس بزرگ را که تا نیمه نهایی‌اش هم بالا رفته‌ایم و صعود کردیم به راحتی از دست بدهیم چون فقط قهرمانی است که به آن فکر می‌کنیم و ما را راضی نگه می‌دارد.


برای میلیچ باز هم کری می‌خوانی ؟
با میلیچ هموطنم رفت و آمد خانوادگی داریم اما کری‌های فوتبالی‌مان جای خود و من بعد از پوکر زدن تیم‌مان حتماً بیشتر از قبل، عدد چهار را به او نشان می‌دهم. مسلماً قهرمانی با پوکر مزه دیگری دارد و واقعاً دلچسب و دلنشین است و فکر نمی‌کنم دیگر تیمی بعد از پوکر قهرمانی به پرسپولیس و هوادارانش عدد چهار نشان بدهد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.