دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۱

فرهاد مجیدی - نساجی؛ جدی شد!

فرهاد مجیدی - نساجی؛ جدی شد!

بعد از تغییر روی نیمکت تراکتور و ماشین سازی اینطور به نظر می‌رسد که تیم نساجی مازندران سومین تیم لیگ برتری خواهد بود که پیش از فرا رسیدن نیم فصل سرمربی جدیدی را برای ادامه فصل انتخاب خواهدکرد.

به گزارش ایران ورزشی؛ بعد از تغییر روی نیمکت تراکتور و ماشین سازی اینطور به نظر می‌رسد که تیم نساجی مازندران سومین تیم لیگ برتری خواهد بود که پیش از فرا رسیدن نیم فصل سرمربی جدیدی را برای ادامه فصل انتخاب خواهدکرد.

اینطور که پیداست نساجی به سراغ فرهاد مجیدی رفته و او اکنون گزینه اصلی هدایت قرمزپوشان قائمشهری است. فرهاد مجیدی پس از جدایی از تیم و واگذاری نیمکت به مجید نامجومطلق، پس از فینال جام حذفی تا به امروز تیم جدیدی انتخاب نکرده و حتی پیشنهاد تراکتور تبریز را هم بعد از جدایی علیرضا منصوریان رد کرد.

نساجی امروز در بازی معوقه هفته ششم میزبان تیم پرسپولیس است و این بازی آخرین فرصت باشگاه به وحید فاضلی برای ادامه همکاری با این سرمربی است؛ فاضلی در صورت عدم نتیجه‌گیری در این مسابقه دیگر سرمربی نساجی نخواهد بود و دو گزینه احتمالی پیش روی او قرار دارد.

به نظر می‌رسد در صورت قبول پیشنهاد نساجی از سوی مجیدی از فاضلی درخواست شود به عنوان دستیار سرمربی جدید ادامه فعالیت بدهد که این موضوع کمی بعید به نظر می‌رسد. احتمال دوم اینکه از دستیار فصل گذشته محمود فکری به عنوان گزینه جدید کادرفنی تیم یاد می‌شود؛ احتمالا فاضلی پس از پایان همکاری با نساجی به عنوان مربی جدید به کادرفنی استقلال اضافه شود.
منبع: ایلنا

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.