یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰

بن‌بست بین مربی ایرانی آلمانی و استقلال

الکس نوری منتفی شد؟

الکس نوری منتفی شد؟
حمیدرضا عرب
حمیدرضا عرب

در شرایطی که این اخبار به شدت استقلال را تحت تأثیر خود قرارداده و شأن این باشگاه را زیر سؤال برده باید به بن‌بست مذاکرات با الکساندر نوری اشاره کرد.

ایران ورزشی: در شرایطی که این اخبار به شدت استقلال را تحت تأثیر خود قرارداده و شأن این باشگاه را زیر سؤال برده باید به بن‌بست مذاکرات با الکساندر نوری اشاره کرد. مرد ایرانی-آلمانی در تازه‌ترین مذاکراتی که با باشگاه استقلال داشته، دریافت دستمزد ریالی را نپذیرفته است و باید حضور او را در ایران منتفی دانست چراکه مشکل اساسی باشگاه‌های فوتبال ایران تأمین دلار است و باشگاه استقلال نیز با چنین معضلی دست و پنچه نرم می‌کند. شنیده می شود شرط دوم این مربی بندی برای فسخ قرارداد در صورت پیشنهاد تیم ملی بوده که باشگاه آن را نپذیرفته است.

موعد پرداخت بدهی وینفرد شفر نیز نزدیک است و باشگاه استقلال باید رقم بسیار چشمگیری را هم به این مربی بپردازد. در واقع مدیران باشگاه استقلال نمی‌توانند در برهه کنونی هم دلارهای درخواستی شفر را تأمین کنند و هم دستمزد دلاری الکساندر نوری را. به این ترتیب در ماجرای انتخاب سرمربی نیز باشگاه استقلال وارد فاز جدیدی شده و به زودی باید باب مذاکره با گزینه‌های دیگر را باز کند تا اگر توانست در کمتر از 10 روز آتی نام سرمربی جدید را به هواداران این باشگاه معرفی کند. بدون شک ناتوانی در جذب نوری نیز برای مدیران این باشگاه که در روزهای اخیر به شدت زیر فشار شکست مقابل پاختاکور و به مجرد آن درگیری‌های فرودگاهی بودند، بسیار گران تمام خواهد شد و حتی ممکن است سعادتمند را در مسیری قرار دهد که از تیم جدا شود. باشگاه استقلال باید هر چه زودتر در ابعاد گوناگون خودش را جمع و جور کند و اجازه ندهد فضای تنش‌آمیز این باشگاه را احاطه کند. شاید لازم باشد در درجه اول مدیری با چهره‌ای کاریزماتیک بر مسند امور بنشیند و یا مردی به عنوان سرمربی انتخاب شود که بتواند تا حدی فضای این باشگاه را تعدیل کند.
کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.