سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰

پوچتینو راه را هموار می‌کند

مسی و دپای در راه پاریس

مسی و دپای در راه پاریس

موریسیو پوچتینو قرار است جای توماس توخل را روی نیمکت پاری‌سن‌ژرمن بگیرد بعد از آنکه مربی آلمانی بعد از ماه ها اختلاف نظر با مقامات باشگاه ثروتمند فرانسوی اخراج شد. حالا گمانه زنی شروع شده درباره اینکه چه کسی با مربی آرژانتینی به این تیم می آید و نام هایی مانند لیونل مسی و ممفیس دپای در این باره مطرح شده است.

لوپاریزین گزارش داده بازگشت کاپیتان سابق پاری‌سن‌ژرمن می تواند راه را هموار کند برای اینکه فوق‌ستاره هموطن او از بارسلونا به پاریس بیاید.

نیمار برزیلی به شدت مشتاق است که دوباره با مسی هم بازی شود و پاری‌سن‌ژرمن هم مایل است این بازیکن 33 ساله را به خدمت بگیرد که قراردادش با بارسا تا اوایل تیر آینده اعتبار دارد و می تواند از اول ژانویه یعنی چند روز دیگر با هر تیمی که خواست، وارد مذاکره شود. پوچتینو نیز میل خود را برای اینکه مربی ستاره هموطنش شود، پنهان نکرده است.

در عین حال، موندو دپورتیوو به نقل از فرانس فوتبال ادعا کرده اولویت پوچتینو جذب دپای از لیون است. مهاجم هلندی پیش از این شایعه رفتنش به بارسلونا مطرح شده بود، اما شاید لئوناردو، مدیر ورزشی پاری‌سن‌ژرمن با این مبلغ انتقال ناچیز که گفته می‌شود حدود 5 میلیون یورو خواهد بود، برای جذب او وسوسه شود.

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.