سه شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۹

کربکندی: امسال همه علیه ذوب آهن بسیج شده‌ اند

کربکندی: امسال همه علیه ذوب آهن بسیج شده‌ اند

سخنگوی باشگاه ذوب آهن نسبت به تشکیل جلسه کمیته انضباطی واکنش نشان داد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از فارس، کربکندی در ابتدا اظهار داشت:

اصلاً نمی‌دانم تخلف‌مان چیست که بخواهم در مورد آن صحبت کنم. چیزی هم به ما اعلام نشده، فقط مصاحبه‌های خانم هراتیان را خواندم که گفته ذوب‌آهن تخلف کرده، اگر تخلفی کرده‌ایم باید موضوع را اعلام کنند. من از تخلف باشگاه بی‌اطلاع هستم و نمی‌توانم اظهارنظر کنم. نمی‌دانم چرا تا این حد علیه ما جو ایجاد شده است.

سخنگوی باشگاه ذوب‌آهن در پاسخ به این سوال که آیا تشکیل جلسه کمیته انضباطی حتی به صورت شفاهی اعلام شده، عنوان کرد:

آن طور که من اطلاع دارم خانم هراتیان می‌گوید تخلفاتی در مورد عدم رعایت مسائل بهداشتی صورت گرفته و پرونده به کمیته انضباطی ارجاع داده شده، شخصا تا الان اطلاعی از تشکیل این جلسه ندارم و باید ببینم اطلاعی به باشگاه داده شده یا خیر.

کربکندی در خصوص این که آیا تشکیل جلسه کمیته انضباطی در مورد این موضوع را منصفانه می‌داند، گفت:

مثل این که امسال همه علیه ذوب‌آهن بسیج شده‌اند. داوری، کرونا و همه اتفاقات علیه ما رخ می‌دهد. حالا این مسأله را واقعا بی‌اطلاعم و نمی‌دانم چه خبر است.

سخنگوی ذوب‌آهن در خصوص این که گفته می‌شود حکم مدیرعاملی جواد محمدی از ابتدای ماه دی به پایان رسیده، اظهار داشت:

جواد محمدی در باشگاه ذوب‌آهن مأمور به خدمت بوده و حکم مأموریتش باید تمدید شود. این که لغو شده یا نه را نمی‌دانم اما امروز در باشگاه حضور داشت و مشغول انجام کارها بود. او به کار خودش ادامه می‌دهد و صحبتی هم در مورد رفتنش نیست اما چون ممکن است از نظر بازرسی اشکال داشته باشد باید در مورد ادامه مأموریتش تصمیم بگیرند و تمدید کند یا این که تصمیم دیگری بگیرند. اما در کل باشگاه مشکلی با او ندارد و اصلاً جلسه‌ای هم در این خصوص نداشته‌ایم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.