شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۹

رسول کربکندی: مسئولان در برنامه ریزی شان فقط یک تیم را در نظر می ‌گیرند

رسول کربکندی: مسئولان در برنامه ریزی شان فقط یک تیم را در نظر می ‌گیرند

رسول کربکندی به تعویق بازی پرسپولیس - ذوب آهن واکنش نشان داده است

به گزارش ایران ورزشی ، رسول کربکندی در این خصوص به ایلنا گفت:

من واقعاً نمی‌دانم دیگر چه باید گفت و اعتراضمان را به کجا باید ببریم و مسئولان محترم هر کاری دلشان می‌خواهد انجام می‌دهند و زومان هم به جایی نمی‌رسد. ما سری قبل هزینه زیادی کردیم و به تهران سفر کردیم و هتل گرفتیم و آماده بازی بودیم که بی دلیل آمدند و گفتند بازی لغو شده است و حالا هم در حالی که برای روز سه شنبه دوباره کلی هزینه کردیم و پرواز چارتر گرفتیم نیم ساعت قبل برای ما نامه زدند که بازی یک روز عقب افتاده است.

رسول کربکندی افزود:

همیشه وقتی قرار است زمان یک بازی تغییر کند نظر دو باشگاه را می‌خواهند و از چند روز قبل اطلاع می‌دهند که قرار است چنین تصمیمی گرفته شود ولی ما همزمان با رسانه ها متوجه چنین موضوعی می‌شویم. با این اتفاق همه برنامه ریزی های ما هم برای بعد از بازی دچار مشکل می‌شود.

سخنگوی هیات مدیره ذوب آهن در ادامه گفت:

با این رفتارهایی که مسئولان انجام می‌دهند ذهنیت هایی که در خصوص جانبداری از یک تیم خاص در جامعه وجود دارد تقویت می‌شود و ظاهراً باید یک سری مسائل را قبول کنیم. چون پرسپولیس در زمین نامناسب بازی کرده باید بازی هفته بعدش یک روز به تاخیر بیافتد؟ ظاهراً مسئولان در برنامه ریزی شان فقط یک تیم را در نظر می‌گیرند و به فکر سود ضرر سایر تیم‌ها نیستند.

کربکندی در پایان گفت:

ما نسبت به این تصمیم اعتراض داریم و از طریق رسانه شما اعتراض باشگاه ذوب آهن را به گوش مسئولان فدراسیون و سازمان لیگ می‌رسانم و حتما نامه نگاری هم خواهیم داشت هر چند بعید می‌دانم فایده ای داشته باشد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.