دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

کنعانی زادگان تحت تاثیر کاندیداتوری مرد سال آسیا

کنعانی زادگان تحت تاثیر کاندیداتوری مرد سال آسیا

ایران ورزشی:محمدحسین کنعانی‌زادگان فصل قبل یکی از بهترین بازیکنان پرسپولیس بود و در ساختن آن خط دفاع مستحکم نقشی عمده و اساسی ایفا کرد. کنعانی در بازی‌های لیگ قهرمانان هم عالی عمل کرد و یکی از ارکان صعود تا فینال بود و به خاطر درخشش در همین مسابقات به تیم منتخب لیگ قهرمانان راه یافت و البته در کنار سه بازیکن ایرانی دیگر کاندیدای بهترین بازیکن آسیا در سال 2020 شد.

کنعانی اما دیروز در قائمشهر شرایط خوبی نداشت و دو اشتباه مرتکب شد که یک بار به قیمت گل خوردن تیمش تمام شد و یک بار دیگر نزدیک بود شرایط را برای تیمش سخت‌تر کند.
در صحنه منجر به گل نساجی کنعانی بدون یارگیری با بازیکنان حریف اجازه داد بیژن به راحتی ضربه سر بزند که اتفاقاً سیدجلال هم از این مسأله شاکی شد. کنعانی قبل از این صحنه با بی‌احتیاطی در گوشه هجده قدم خودی به حریف خطا داده بود و به نوعی پایه گذار این گل هم بود.
در نیمه دوم و در شرایطی که پرسپولیس برای گل مساوی بالا آمده بود کنعانی در مواجهه با کریم اسلامی کم آورد و دریبل بدی خورد و نزدیک بود با ضربه محکم مهاجم نساجی دروازه پرسپولیس برای بار دوم باز شود.
مدل ایستادن و مواجهه با اسلامی از سوی مدافع ملی‌پوش پرسپولیس در این صحنه عجیب بود هر چند خوش‌شانس بود که شوت اسلامی گل نشد.
البته شرایط زمین و آب و هوا بازی را برای همه بازیکنان سخت کرده بود اما به نظر می‌رسد کاندیداتوری کنعانی برای عنوان مرد سال آسیا تا حدودی باعث افت او در قائمشهر شد.

 

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.