پنج شنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

آمار امیدوار کننده در نمایش یک نیمه ای

مهدی شیری و خروج از بحران

مهدی شیری و خروج از بحران

ایران ورزشی: هفته سختی بر مهدی شیری گذشت اما در نهایت به نظر می‌رسد که او کم کم این روزهای سخت را پشت سر گذاشته و در شرایط نرمالی قرار خواهد گرفت. شیری دیروز در هنگام خروج از هتل ساری برای رفتن به ورزشگاه از سوی هواداران پرسپولیس تشویق شد تا بار دیگر حمایت هواداران را پشت خودش حس کند و سریعتر از این وضعیت سخت رهایی یابد.
شماره 17 پرسپولیس دیروز نیمکت نشین بود و در نیمه دوم به زمین رفت و اتفاقاً خوب کار کرد. شیری در جناح راست بارها رفت و برگشت و بارها روی دروازه حریف توپ ریخت که اگر بازیکنانی مثل نوراللهی فرصت طلب بودند و خوش‌شانس شاید حداقل یک پاس گل به نام شیری در این مسابقه ثبت می‌شد.
شیری یک نیمه دوم مطلوب و موفق را پشت سر گذاشت و تحرک جناح راست تیمش در نیمه دوم را بسیار بیشتر کرد اما یک بار هم در پاس به عقب دچار اشتباه شد و با گیر کردن توپش در آب نزدیک بود دوباره کار دست تیمش بدهد که خوش شانس بود لک و سیدجلال اجازه این اتفاق را ندادند.
شیری در یک نیمه ای که برای پرسپولیس بازی کرد 43 پاس داد که 30 تای آنها سالم بود.او 5 بار ارسال کرد و یک پاس کلیدی هم داد.شیری خطایی نداد و یک خطا هم گرفت ضمن اینکه یک تکل موفق،2 قطع توپ و یک نبرد هوایی موفق هم داشت و از سایت یازده نمره 6.5 گرفت.
 بازی یک نیمه ای در قائمشهر در نهایت دستاورد مثبتی برای مهدی شیری بعد از آن هند عجیب در فینال آسیا داشت و به نظر می‌رسد در بازی با ذوب‌آهن اگر در میدان باشد شرایط بهتری هم خواهد داشت.
کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.