دوشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱

مهابادی: امیداورم AFC مسابقات آسیایی را برگزار کند

مهابادی: امیداورم AFC مسابقات آسیایی را برگزار کند

سرمربی تیم ملی جوانان گفت با توجه به اینکه جام جهانی لغو شده این نسل جوان و با استعداد به آینده امید دارند. امیدوارم این مسئله را در نظر بگیرند و حداقل مسابقات آسیایی برگزار شود چون اگر این اتفاق نیفتد شانس بزرگی را از دست می‌دهند.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، داوود مهابادی پس از دومین مسابقه دوستانه برابر تیم  جوانان تاجیکستان گفت:

با وجود سردی هوا شاهد بازی بسیار خوبی از سوی هر دو تیم بودم. ما در نیمه اول صاحب فرصت‌های خوبی شدیم و در همان 20 دقیقه ابتدایی دو بار ضربات بازیکنان به تیر دروازه برخورد کرد.

وی ادامه داد:

در مقابل تاجیکستان روی یک حرکت فردی به گل تساوی رسید. در نیمه دوم هم تیم ما صاحب توپ و میدان بود و یک فرصت تک به تک عالی را از دست دادیم. می توانستیم برنده از این مسابقه خارج شویم، البته داور هم قضاوت خوبی نداشت و ما متضرر شدیم از تصمیمات. در مجموع این دو بازی برای ما بسیار مفید بود. تاجیکستان همان تیمی است که در جام جهانی نوجوانان حضور داشت و در آسیا عنوان نایب قهرمانی را کسب کرد. همان بازیکنان به این رده منتقل شدند که تیم بسیار قدرتمند و هماهنگی هستند. از حمایت فدراسیون فوتبال ، کمیته جوانان و آقای ماجدی تشکر می کنم که این اردو را برگزار کردند.

سرمربی تیم فوتبال جوانان پیرامون لغو مسابقات جام جهانی جوانان نیز اظهار داشت:

من یک درخواست از کنفدراسیون فوتبال آسیا دارم. با توجه به اینکه جام جهانی لغو شده این نسل جوان و با استعداد به آینده امید دارند. امیدوارم این مسئله را در نظر بگیرند و حداقل مسابقات آسیایی برگزار شود چون اگر این اتفاق نیفتد شانس بزرگی را از دست می‌دهند. امیدوارم AFC این شانس را از تیم های جوانان و نوجوانان کشورهای آسیایی نگیرد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.