شنبه ۱۶ مهر ۱۴۰۱

امیدوارم دنیل هم به افتخارات من و پدرم برسد

پائولو مالدینی: 65 سال حضور مالدینی ها در میلان، اتفاقی ویژه است

پائولو مالدینی: 65 سال حضور مالدینی ها در میلان، اتفاقی ویژه است

پائولو مالدینی به مناسبت کریسمس، مصاحبه مفصلی با شبکه رای داشته است که بخش هایی از آنرا مرور می کنیم.

به کزارش ایران ورزشی،پائولو مالدینی در مصاحبه با رای 2 گفت:

این تیم میلان به دلیل شجاعت و نحوه بازی واقعا باعث خوشحالی من می شود. راز تغییر این است که به توانایی های خود باور پیدا کردیم و نسبت به بازیکنان صبور بودیم. پیولی تمام مشخصه های یک سرمربی فوق العاده را دارد. رابطه بسیار بازی با یکدیگر داریم و همه چیز را به هم می گوییم.

گل ثانیه 7 رافائل لیائو به ساسولو

 موردی غیرقابل پیش بینی بود اما اگر واقعا نخواهید و تلاش نکنید، چنین چیزی هرگز اتفاق نمی افتد. وقتی وارد میلانلو می شوید، سخت تلاش کردن راز کوچکی است که همیشه باید همراه خود داشته باشید.

مالدینی در مورد آریگو ساکی

 به لطف ساکی، کمال گرا شدم. هنوز هم پس از 30 سال کابوس های پس از آمدن به خانه را به یاد دارم. در تمرینات از نظر بدنی به شدت زیر فشار بودیم. ساکی هنوز هم گاهی اوقات از من به این دلیل عذرخواهی می کند.

نقل و انتقالات ژانویه

 در این نقل و انتقالات به خلاقیت نیاز است. تیم نشان داده می تواند رقابتی باشد و باید منتظر فرصت ها در بازار بمانیم.

 در خط حمله زلاتان ابراهیموویچ را داریم و گزینه های جانشینی او، بازیکنانی چون ربیچ، لیائو، کولومبو و پسرم دنیل هستند. به بازیکنان جوان خود اعتماد داریم و باید به آنها اجازه بدهیم که بازی کنند. فراموش نکنید صدرنشین هستیم.

آرزوی مالدینی برای سال 2021

 می خواهم دنیا به شرایط عادی برگردد. برای تیم هم می خواهم بازیکنان دست از رویاپرداری نکشند. آدم واقع گرایی هستم اما رویاپردازی به شما اجازه می دهد به جایی برسید که تصورش را نمی کنید.

65 سال حضور مالدینی ها در میلان

 اتفاقی ویژه است. من و پدرم اینقدر خوش شانس بودیم که با میلان به افتخارات زیادی برسیم. امیدوارم دنیل هم به افتخارات مشابهی برسد. دنیل هنوز در خانه کنار ما زندگی می کند اما در میلانلو مثل سایر بازیکنان با او خداحافظی می کنم و می روم. دقیقا پدرم همین برخورد را با من داشت. دنیل به اینجا رسیده چون توانایی اش را دارد. ممکن است خیلی صحبت ها باعث آزرده خاطر شدن او شود؛ دقیقا همین صحبت ها را پدرم با من نیز داشت

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.