شنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۰

چرا جهانبخش نیمکت‌نشین 4 میلیون فالوور دارد؟!

ادموند اختر: بازیکنان استقلال به جای بازی سرشان در گوشی است!

ادموند اختر: بازیکنان استقلال به جای بازی سرشان در گوشی است!
مهدیه دریابیگی
مهدیه دریابیگی

این روزها با اینکه شرایط امتیازی استقلال بد نیست اما آنقدر روزگار به فکری به خاطر فشار هواداران سخت گذشته که می‌توانی از نحوه مصاحبه کردن‌های این مربی کاملاً بفهمی

ایران ورزشی/این روزها با اینکه شرایط امتیازی استقلال بد نیست اما آنقدر روزگار به فکری به خاطر فشار هواداران سخت گذشته که می‌توانی از نحوه مصاحبه کردن‌های این مربی کاملاً بفهمی. روز گذشته سرمربی استقلال صحبت‌هایی انجام داد که مشخص بود بعد از گذشت هفت هفته از مسابقات کاملاً ناامید و نگران است و خسته شده! به همین دلیل به سراغ ادموند اختر مهاجم سابق استقلال رفتیم تا در خصوص شرایط فعلی این تیم با او صحبت کنیم.
اختر درباره شرایط استقلال در جدول و ناراضی بودن هواداران از نحوه بازی این تیم اینطور گفت: 
«بارها گفته‌ام که زیبا بازی کردن فعلاً به درد استقلال نمی‌خورد و این تیم باید امتیاز جمع کند و تا الان هم استقلال امتیاز بد جمع نکرده است. البته این را بگویم که استقلال ایده‌آل بازی نکرده اما در کل خوب بوده است. استقلال یک مشکل خیلی بزرگی که دارد این است که مصدوم زیاد دارد. هیچ‌وقت استقلال در بازی‌ها یک تیم کامل نبوده ولی با این شرایط بازهم خوب امتیاز گرفته است.»
 دلیل اینکه اینقدر استقلال مصدوم دارد چیست؟ اختر در پاسخ می‌گوید: 
«من در تمرینات نیستم اما نظر شخص من این است که بازیکنان استقلال حرفه‌ای نیستند. خوب استراحت نمی‌کنند و کلاً تفکر زندگی حرفه‌ای را ندارند به همین دلیل بی‌توجه با کوچکترین مشکلی مصدوم می‌شوند.»
این روزها هم آقای فکری به ستوه آمده و دائماً در تمرین از بازیکنان استقلال می‌خواهد که در فضای مجازی نباشند اما بازیکنان بیش از هر چیز زمان خودشان را در فضای مجازی تلف می‌کنند! پیشکسوت استقلال در این باره می‌گوید:
«اینقدر که استقلالی‌ها وقت خود را صرف گوشی و موبایل می‌کنند، صرف پدر و مادرشان می‌کردند بهشتی می‌شدند و در فوتبال هم به تیم ملی می‌رسیدند اما متأسفانه بیش از هر چیز سرشان در گوشی است و همین مسأله آنها را به عقب سوق می‌دهد! ما متأسفانه به جای استفاده از موبایل سوء‌استفاده می‌کنیم. ما داشتیم با دوستان صحبت می‌کردیم جالب اینجا بود که گفته شد بهترین بازیکن برایتون الان در حال حاضر نزدیک 600 فالوور دارد در حالی که جهانبخش نیمکت‌نشین، 4 میلیون فالوور دارد. این نشان می‌دهد بازیکنان ایرانی در دنیای حرفه‌ای فقط حضور در فضای مجازی را یاد گرفته‌اند و این جای تعجب دارد.»
 دیاباته هفت هفته برای استقلال بازی نکرد و بعید است که طی یکی دو هفته دیگر شرایط بازی در ترکیب اصلی را داشته باشد، چرا آقای گل فصل پیش این شرایط را پیدا کرده است؟ اختر در این باره می‌گوید:
 «فصل پیش هم دیاباته همین شرایط را داشت. از 43 بازی فکر کنم 22 بازی انجام داد و دائماً مصدوم بود چون این بازیکن وقتی می‌رود کشورش به بهانه اینکه پولم را می‌خواهم مدت زیادی نمی‌آید و بعد هم با 10 کیلو اضافه وزن برمی‌گردد! از همین حالا بدانید نیم فصل می‌رود و همان برنامه قبلی را پیدا می‌کند.»
 بازی با گل‌گهر در پیش است نظرتان در مورد این بازی چیست؟ اختر در این باره می‌گوید: 
«بازی سختی است اما استقلال نباید امتیاز از دست بدهد.»
کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.