شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۹

به‌خاطر استقلال برنامه لیگ را به‌هم ریختید

اعتراض هواداران پرسپولیس به تعیین زمان دربی

اعتراض هواداران پرسپولیس به تعیین زمان دربی

ایران ورزشی: با برنامه تازه سازمان لیگ پرسپولیس باید قبل از دربی مقابل ذوب‌آهن و سپاهان بازی کند و استقلال باید مقابل گل‌گهر سیرجان و آلومینیوم اراک به میدان برود. در این میان هواداران پرسپولیس در فضای مجازی معتقدند سازمان لیگ برای تعیین تاریخ دربی به نفع استقلالی‌ها کار کرده و به‌خاطر اینکه رضایت آنها را جلب کند برنامه کل لیگ را به‌هم ریخته است چراکه در هفته نهم نیمی از بازی‌ها لغو و برخی بازی‌های هفته دهم لیگ در هفته نهم برگزار می‌شود‌.
پرسپولیسی‌ها می‌گویند سازمان لیگ برای دربی تاریخی را تعیین کرده تا بازیکنان مصدوم و تعیین‌کننده استقلال برای دربی کاملاً آماده شوند. آنها که معتقدند سازمان لیگ با لغو بازی ذوب‌آهن ظلم بزرگی به این تیم قبل از فینال آسیا کرد می‌گویند اگر قرار است دربی با اعتراض استقلال بعد از بازی پرسپولیس-سپاهان برگزار شود پس چرا طبق تقویم مثلاً استقلال-گل‌گهر بعد از دربی برگزار نمی‌شود؟
هواداران پرسپولیس می‌گویند سازمان لیگ به‌خاطر حساسیت استقلالی‌ها که خواسته بودند پرسپولیس ابتدا بازی‌های عقب‌افتاده‌اش را برگزار کند و بعد وارد دربی شود تاریخ دربی را تعیین کرده‌اند و به‌نوعی به خواسته آنها تن داده‌اند.
پرسپولیسی‌ها به امیر قلعه‌نویی هم تاخته‌اند و گفته‌اند شما که دم از عدالت‌محوری می‌زنید و در بیانیه‌تان کنایه می‌زنید چرا نمی‌خواهید استقلال اول با پرسپولیس بازی کند و بعد با گل‌گهر؟

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.