سه شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۹

سؤال بزرگ در اردوی پرسپولیس

چرا تخلف ذوب‌آهن اعلام نمی‌شود؟

چرا تخلف ذوب‌آهن اعلام نمی‌شود؟

ایران ورزشی: هفته قبل یحیی گل‌محمدی بار دیگر به مسأله لغو بازی ذوب‌آهن و موارد مبهم و مشکوک این تصمیم اشاره کرد. قبل‌تر قرار بود ایفمارک موراد مربوط به این مسأله را اطلاع‌رسانی کند اما مدیر ایفمارک اعلام کرد موارد را به کمیته انضباطی ارجاع داده است.
پرسپولیسی‌ها که به‌خاطر لغو بازی قبل از فینال آسیا از ذوب‌آهنی‌ها بشدت شاکی‌اند همچنان انتظار دارند این بازی 3 بر صفر اعلام شود اما هیچ خبری از کمیته انضباطی نیست. فعلاً زمان این بازی یک روز عقب افتاده یعنی اینکه مسابقه برگزار می‌شود و فعلاً خبری از 3 بر صفر شدن بازی نیست.
این شرایط مورد اعتراض پرسپولیسی‌ها قرار گرفته تا جایی که مدیر روابط عمومی باشگاه در توئیتی نوشته: «نامه‌های ما بی‌جواب مانده، چرا بازی با ذوب‌آهن لغو شد؟ ‏سکوت سازمان لیگ و کمیته انضباطی در قبال دلایل لغو بازی با ذوب‌آهن غیرقابل باور است. نامه‌های باشگاه بی‌جواب مانده و پاسخ اعتراض‌مان را نمی‌دهند. حتی در قبال دریافت مدارک از ایفمارک هم سکوت کرده‌اند. یک کلام بگویید دلیل لغو بازی چه بود؟ اگر تخلفی در میان بوده، چرا 3 بر صفر نمی‌شود؟»
پرسپولیسی‌ها معتقدند تعداد کرونایی‌های ذوب‌آهن به اندازه‌ای نبود که بازی‌شان مقابل این تیم لغو شود و یقین دارند تیم اصفهانی در این خصوص تخلف کرده اما نمی‌دانند چه اتفاقی افتاده که سازمان لیگ و کمیته انضباطی در این خصوص سکوت کرده‌اند.

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.